Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

WhyCry – tłumacz płaczu dziecka

WhyCry – tłumacz płaczu dziecka
Zobacz więcej zdjęć »
Wszyscy rodzice przeżywają to samo, kiedy ich niemowlę mimo troskliwej opieki, karmienia, noszenia nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja. Wielu się poddaje w tej walce i zostawia dziecko, aby się wypłakało, co źle wpływa na jego rozwój emocjonalny i intelektualny.

Niemowlę poprzez płacz komunikuje się ze swoim otoczeniem. Wczesna umiejętność rozpoznawania potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu.

Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane są o 25% inteligentniejsze, ich IQ może być nawet o 10 punktów wyższe.

Płacz niemowlaka to jego mowa

Naukowcy odkryli, że wszystkie maluchy niezależnie od narodowości płaczą tak samo. Zidentyfikowano pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża głód, zmęczenie, znudzenie, rozdrażnienie oraz stres. Każdy rodzaj ma swoją charakterystykę, na którą składa się częstotliwość, wysokość oraz natężenie dźwięków.

Rodzice mogą mieć nadzieję, że z czasem (statystycznie od czterech do sześciu miesięcy) nauczą się rozpoznawać emocje swojej pociechy, wsłuchując się w płacz i zapisując swoje obserwacje. Lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie tłumacza płaczu dziecka WhyCry Mini ze sklepu www.babymama.pl , który pozwoli rodzicom już od pierwszego dnia zapewnić niemowlakowi to, czego naprawdę potrzebuje.

WhyCry Mini, tłumaczy płacz dziecka

WhyCry Mini to pierwszy krok w komunikacji z dzieckiem. Nowe, innowacyjne urządzenie w ciągu 10 sekund interpretuje płacz niemowlaka. Urządzenie wyłapuje wszystkie dźwięki wydawane przez malucha, przesyła informacje do procesora, który porównuje je do pięciu uniwersalnych wzorów płaczu zidentyfikowanych w wieloletnim procesie badawczym.

WhyCry Mini jest lekki (108 g) i mały (7,8 x 7,8 x 2,3 cm), zmieści się w torebce, w kieszonce wózka. Jest prosty w użyciu, o nowoczesnym, wdzięcznym wyglądzie. Kwadratowy, opływowy kształt świetnie dopasowuje się do ręki opiekuna, pięć kolorowych lampek na białym tle jasno wskazuje emocje dziecka.

Proszę nie płacz

Niektórzy mogą mieć wątpliwości czy wykorzystanie urządzenia nie zaburzy relacji rodzice dziecko. Najważniejsze dla małego człowieka jest bycie zrozumianym, aby mógł się prawidłowo rozwijać fizycznie i emocjonalnie. To rodzice wsparci rezultatem analizy i obserwacją swojego niemowlaka określają stan emocjonalny i potrzeby malucha. Nieustający płacz i zmęczenie nie pomogą rodzicom w budowie mocnej więzi z dzieckiem. WhyCry Mini nie uspokoi za rodziców dziecka, jednakże  realnie pomoże zmęczonym instynkom macierzyńskim.  

Dzięki tłumaczowi WhyCry Mini, niemowlę będzie rozumiane, rodzice będą mieli więcej czasu dla siebie i swojej pociechy, proces nauki dziecka będzie przyspieszony, dziadkowie lub opiekunka bez obaw będą w stanie odpowiednio zająć się maluszkiem.

Analizator testowany, certyfikowany, nagradzany

Analizator WhCry Mini został przetestowany klinicznie oraz certyfikowany potwierdzając 95% dokładności. Urządzenie otrzymało poparcie światowych ekspertów jak Japońskie Stowarzyszenie Pediatrów, Hiszpańskie Stowarzyszenie Położnych, ośrodków naukowych jak Uniwersytet Queen’s w Kanadzie czy Seulski Szpital Świętej Marii w Korei oraz liczne nagrody, między innymi złoty medal na targach INPEX w USA oraz prestiżową nagrodę Mother&Baby, Wielka Brytania.

WhyCry Mini został sprawdzony i jest polecany przez polskie mamy. Więcej o WhyCry Mini czytaj na stronie www.babymama.pl

Tłumacz posiada roczną gwarancję. Przybliżona cena produktu 226 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PawłowskaMedia
http://www.pawlowskamedia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »