Dom » Nieruchomość

Wieczór z gwiazdami – dzień otwarty na Osiedlu z Gwiazdami

Wieczór z gwiazdami – dzień otwarty na Osiedlu z Gwiazdami
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek 25 czerwca 2010 na Osiedlu z Gwiazdami w Józefosławie odbędzie się dzień otwarty. Event zatytułowany „Wieczór z Gwiazdami” odbywać się będzie w godz. 18 – 22.

W trakcie dnia otwartego wszyscy chętni będą mogli obejrzeć mieszkania oraz poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. W trakcie całego wieczoru otwarte będzie Biuro dewelopera, gdzie można będzie podyskutować przy kawie i poczęstunku.

Osiedle z Gwiazdami to kameralne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane w Józefosławiu w pobliżu Rezerwatu Las Kabacki. Miejscowość znajduje się 16 km na południe od centrum Warszawy. Jest to idealna lokalizacja dla osób marzących o własnym miejscu na ziemi, w otoczeniu zieleni, z dogodną komunikacją łaczącą osiedle ze stolicą.

Osiedle składa się z 9-ciu domów sześciorodzinnych oraz  budynków  cztero- i trzyklatkowego. Teren jest ogrodzony i strzeżony. W Osiedlu znajdzie miejsce również lokalne przedszkole.
http://www.osiedlezgwiazdami.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetCenter Solution
http://netcentersolution.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »