Gospodarka » Żywność

Wielkanocne niespodzianki od Haribo

Wielkanocne niespodzianki od Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dla wszystkich wielbicieli żelkowych specjałów Haribo przygotowało wyjątkowe niespodzianki. Limitowana seria wielkanocnych smakołyków ma kształt zajączków oraz pisanek.

Dzięki kolorowym, wiosennym  opakowaniom, trudno je będzie przegapić! Wielkanocne żelki Haribo to nie tylko oryginalne kształty i żywe barwy, ale także doskonały, owocowy smak. Okolicznościowe rarytasy z pewnością zawrócą w głowach zarówno dzieciom, jak i dorosłym. 

Wielkanoc, to święto podczas którego na stole królują kolorowe pisanki, wesołe zajączki oraz żółte kurczaczki. Doskonałym uzupełnieniem świątecznego stołu będą kolorowe żelki Haribo. Dzięki wiosennej szacie graficznej oraz przepięknym barwom, wielkanocne smakołyki Haribo znakomicie sprawdzą się jako ozdoba świątecznego stołu, urozmaicenie wielkanocnego deseru lub jako słodki prezent dla najmłodszych. Dzięki różnorodności kształtów oraz kolorów dzieci mogą poznać całe bogactwo wielkanocnych znaków i symboli. W tegorocznej limitowanej serii produktów wielkanocnych Haribo znalazło się 7 rodzajów żelkowych smakołyków. 

Goldhäschen” („Złoty Zajączek“) to tradycyjne żelki Haribo, które przybrały kształt zajączków ukrytych w stojącej torebce. Żelki mają 5 smaków: czerwony to truskawka, biały – ananas, żółty – cytryna, zielony – kiwi, a pomarańczowy to oczywiście pomarańcza. Występują w opakowaniach 200 i 300g. Cena za opakowanie 300 g, ok – 8,53 zł/szt. 

Cena za opakowanie 200 g, ok – 5,98 zł/szt 

„Eiertantz“ („Tańczące Pisanki“) to 4 rodzaje pysznych pisanek: żelki, żelko-pianki,  żelki zamknięte w cukrowej skorupce oraz żelki w otoczce z drobnych cukrowych kuleczek.  Różnorodne i kolorowe jajeczka w owocowych smakach to doskonała dekoracja wielkanocnego stołu oraz ciekawy pomysł na słodki świąteczny deser. A najważniejsze, że można dzielić się nimi tak jak tradycyjnymi pisankami!

Cena ok – 8,53 zł/szt.  

„Osterkorb“ („Koszyczek Wielkanocny“) to świąteczne żelki oraz żelko-pianki w kształcie zajączków i jajeczek. Delikatne, puszyste pianki połączone zostały z pysznymi owocowymi żelkami o intensywnych barwach. Każdy wielbiciel owocowych przysmaków znajdzie tu coś dla siebie.

Cena ok – 8,53 zł/szt. 

„Chamallows Easter” („Pianka Wiosenna”) to puszyste owocowe pianki w delikatnych pastelowych barwach. Przepyszne smakołyki w kształcie kwiatków zamknięte są w świątecznym rogu obfitości. Smakowite kwiatuszki świetnie podkreślą wiosenną atmosferę, a ich smakiem cieszyć się będzie cała rodzina, zgromadzona przy świątecznym stole.

Cena ok – 8,50 zł/szt.  

„Oster-Mix” („Mix Wielkanocny”) – mieszanka wszystkiego, co najlepsze w HARIBO z kwintesencją Świąt Wielkanocnych, czyli żelków w kształcie zajączków, żelko-pianek jajeczek i zajączków, a także słodkich jajeczek wielkanocnych. Cała rodzina może cieszyć się smakiem tej świątecznej żelkowej mieszanki!  Cena ok – 5,98 zł/szt   Na Wielkanoc spożywa się jajka w każdej postaci. Dlaczego więc nie pozwolić sobie na świąteczną żelkową pisankę ze słodką niespodzianką? „Dragee-Eier” („Jajeczka wielkanocne”) to drobne kolorowe drażetki, które przypominają świąteczne pisanki. Cztery wyśmienite smaki i kolory słodkich otoczek kryją w środku ulubione żelki. Dragg-Eier z pewnością zaskoczą nie tylko najmłodszych.Cena ok – 3,56 zł/szt  



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »