Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wielki finał Rowenta Beauty Expert - Toruń, 5 stycznia 2013 r.

Przez cały rok 2012, w kilkunastu miastach całej Polski, odbyły się eliminacje do finału Rowenta Beauty Expert, eventu organizowanego wspólnie przez Media Expert i Rowentę, który odbędzie się w Toruniu, 5 stycznia 2013 r.

 Wśród Pań, które wygrały metamorfozy w swoich miastach, w Toruniu wybrana zostanie ta jedna jedyna – zdaniem profesjonalnego jury - najlepsza metamorfoza, która wygra sesję zdjęciową u Justyny Steczkowskiej. Konkursowi towarzyszyć będzie oczywiście promocja produktów marki Rowenta oraz wiele innych atrakcji: degustacje soków ze świeżych owoców, degustacja kawy, porady makijażystów i fryzjerów, konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami, np. marki Orsay, Sephora, Douglas, Samsung. Odwiedź Galerię Plaza w Toruniu w sobotę 5 stycznia o godzinie 12:00 i zobacz co się tam będzie działo! Weź udział w konkursach i wygraj!TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media ExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »