Technologie » AGD - RTV

Wielkie Odliczanie w Saturnie

Wielkie Odliczanie w Saturnie
Zobacz więcej zdjęć »
Już 2 stycznia 2013 roku sieć elektromarketów Saturn zaprasza do udziału w akcji Wielkie Odliczanie. Zarówno w marketach, jak i w sklepie internetowym www.saturn.pl na klientów czeka atrakcyjna promocja.

 

Od 2 do 5 stycznia 2013 roku sieć Saturn będzie odliczać pieniądze dla swoich klientów. W ramach akcji Wielkie Odliczanie za każde 500 zł wydane na dowolny produkt z oferty Saturna kupujący otrzymają zwrot w wysokości 50 zł.

Akcja Wielkie Odliczanie obejmuje cały asortyment sieci. Promocja dotyczy produktów w cenie od 500 zł wzwyż: rabat dotyczy pojedynczych cen, nie zaś łącznej wartości zakupów.

Obecnie w ofercie marketów Saturn oraz sklepu internetowego www.saturn.pl znajduje się ponad 100 000 produktów z kategorii: małe i duże RTV oraz AGD, sprzęt komputerowy, fotograficzny, software, urządzenia telekomunikacyjne, gry, filmy, muzyka i książki.

Marka SATURN powstała w 1961 r. w Niemczech. Obecnie sieć jest obecna w 12 krajach Europy. Do Polski marka weszła 20 października 2004 roku, kiedy otwarte zostały dwa pierwsze sklepy SATURN: w centrum handlowym Arkadia w Warszawie oraz w Jankach k/Warszawy. Obecnie w Polsce działa 17 marketów sieci.


Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »