Motoryzacja » Transport

Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie!

Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie!
Zobacz więcej zdjęć »
•PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie promocji – Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie! •Od 22 do 31 grudnia PolskiBus.com zaproponuje 10 podróży, na które cena zostanie zamrożona na niskim, atrakcyjnym poziomie •Informacje o promocyjnych biletach będą zamieszczane na www.facebook.com/Pol

PolskiBus.com przygotował dla wszystkich nowych oraz stałych klientów specjalną promocję Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie! Od 22 do 31 grudnia codzienne do czasu ogłoszenia 140 podróży będziemy proponowali naszym pasażerom nie mniej niż 10 wybranych podróży, na które zamrozimy ceny na niskim, atrakcyjnym poziomie! Bilety w promocyjnych cenach na konkretne kursy będą dostępne do momentu zapełnienia autokaru.

Zapraszamy zatem do codziennego odwiedzania naszego profilu na www.facebook.com/PolskiBus, gdzie będziemy przedstawiali 10 podróży w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie czekaj! Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie! Znajdź interesującą Cię podróż i zarezerwuj swój bilet w atrakcyjnej cenie już dziś!

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Każdy pojazd jest wyposażony w uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz aby uzyskać więcej informacji na temat naszej siatki połączeń. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »