Technologie » Komputery

Wielofunkcyjna drukarka Oki nagrodzona w Singapurze

Wielofunkcyjna drukarka Oki nagrodzona w Singapurze
Zobacz więcej zdjęć »
Wielofunkcyjna drukarka Oki MC361dn otrzymała prestiżową nagrodę HardwareMAG Best Performance Award w kategorii urządzeń opartych na technologii LED

Firma Oki Data Corporation, lider w dziedzinie druku, została wyróżniona prestiżową nagrodą HardwareMAG’s Best Performance Award w kategorii "Color LED All-In-One Shootout" za wielofunkcyjną drukarkę MC361dn. Spośród szerokiej gamy wprowadzonych ostatnio na rynek drukarek wielofunkcyjnych opartych na technologii LED, magazyn rygorystycznie ocenił produkty czterech wiodących producentów tych urządzeń. Drukarka MC361dn wyróżniła się wysoką wydajnością, udowadniając bezkonkurencyjne doświadczenie Oki w tej dziedzinie.

Magazyn IT HardwareMAG ukazuje się w Singapurze od lipca 2001. Obecnie jest on wiodącym medium technologicznym w Azji Południowo-Wschodniej, z niezależnymi oddziałami także w Malezji, Tajlandii, Filipinach i Indonezji. HardwareMAG znany jest z wysokiej jakości artykułów ułatwiających czytelnikom podjęcie decyzji dotyczącej zakupów. Magazyn publikuje teksty o dogłębnej ocenie oraz zestawienia nagradzanych produktów.

Idealna dla małych grup roboczych, kolorowa wielofunkcyjna drukarka MC361dn zapewnia profesjonalne wydruki wysokiej jakości w kolorze, skanowanie, kserowanie oraz przesyłanie faksów w jednym. Posiada zwartą konstrukcję, niewielkie gabaryty i umożliwia użytkownikom pracę na szerokiej gamie nośników. Łącząc szybkość drukowania i kopiowania, niezawodność i łatwość obsługi z wysokiej jakości technologią druku kolorowego, niedrogie nabiurkowe urządzenie z łatwością mieści się w każdym pomieszczeniu służbowym i obsługuje najbardziej wymagające aplikacje.

Drukarka MC361dn została doceniona za szybkość druku kolorowego (22 stron na minutę) i druku monochromatycznego (24 stron na minutę), jak również za automatyczny druk dwustronny oraz doskonałą obsługę szerokiej gamy nośników. Urządzenie zaprojektowano z myślą o ekonomicznym biznesie, dlatego użytkownicy mogą teraz w pełni korzystać z elastyczności drukarki wielofunkcyjnej, na którą składa się wysoce konkurencyjna cena wyjściowa, która w żaden sposób nie umniejsza funkcjonalności sprzętu.
"Biorąc wszystkie aspekty pod uwagę, ten produkt (MC361dn firmy Oki) zasługuje na nagrodę za najlepszą wydajność" – napisali redaktorzy magazynu HardwareMag w uzasadnieniu werdyktu.

Na początku tego roku, drukarka MC361dn otrzymała również nagrodę Business Equipment Research and Test Laboratories Inc. (BERTL) "BERTL Best" w Ameryce Północnej oraz "2010 Ecohitech Award" we Włoszech.

Firma Oki oferuje pełną gamę indywidualnych rozwiązań druku, które docierają do wszystkich wymiarów biznesu i segmentów rynku. Udział w rynku firmy Oki rośnie w wielu kategoriach technologii druku, napędzany przez coraz większą ofertę niestandardowych produktów, programów i rozwiązań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »