Dom » Budownictwo

Wille Słoneczniki gotowe do zamieszkania!

Wille Słoneczniki gotowe do zamieszkania!
Zobacz więcej zdjęć »
Do Willi Słoneczniki wprowadzają się pierwsi lokatorzy. Wychodząc im naprzeciw, deweloper gwarantuje jednoczesny odbiór kluczy wraz z podpisaniem umowy przeniesienia własności. Do użytku gotowe są już wszystkie wolnostojące wille miejskie o podwyższonym standardzie.

W zamyśle dewelopera Wille Słoneczniki dedykowane są  aktywnym mieszkańcom Wrocławia, a także rodzinom z dziećmi, które pragną w miejscu zamieszkania cieszyć się ciszą i spokojem, nie rezygnując przy tym z ulubionych aktywności. Bezpośrednia bliskość terenów zielonych, ale także łatwy dostęp do miejsc użyteczności publicznej czyni Willę Słoneczniki idealnym rozwiązaniem.

Mieszkania czekają!      

Na osiedlu Wille Słoneczniki BUDOTEXU mieszkania są gotowe do odbioru wraz z w pełni działającą infrastrukturą wewnętrzną. Przekazanie kluczy i podpisanie umowy ostatecznej, przenoszącej własność na lokatora jest niemalże jednoczesne, a przyszli mieszkańcy korzystać mogą z wszelkich udogodnień, proponowanych przez dewelopera: zawiązanej już wspólnoty mieszkaniowej, która chętnie pochyli się nad wszelkimi propozycjami ze strony mieszkańców, podwyższonego standardu inwestycji, wielostanowiskowych garaży czy urokliwego sąsiedztwa Parku Klecińskiego. BUDOTEX jest jednocześnie deweloperem, jak i zarządcą obiektu, co gwarantuje uproszczenie procedury monitorowania, zgłaszania i naprawy ewentualnych awarii.

Zawarcie umowy przenoszącej własność zapewnia bezpieczeństwo inwestycji, a także umożliwia sprawne i szybkie rozpoczęcie prac wykończeniowych. Przede wszystkim jednak dokument ten ustanawia odrębność własności mieszkania. Znaczy to, że z chwilą złożenia podpisu na akcie notarialnym staje się ono niezależne od całej nieruchomości, co dodatkowo gwarantuje promesa banku o wydzieleniu mieszkania z kredytu obrotowego, a co najważniejsze sporządzona specjalnie dla lokalu księga wieczysta. Wraz z podpisaniem takiego dokumentu nowy lokator uzyskuje także prawo wpływu na decyzje dotyczące wszelkich działań, podejmowanych na rzecz nieruchomości wspólnej – może współdecydować o losach zarówno budynku, jak i gruntu. Przede wszystkim jednak  umowa ostateczna gwarantuje, że nowy lokator staje się jedynym właścicielem zakupionego przez siebie lokalu. Daje to z pewnością poczucie bezpieczeństwa i pozwala z większą odwagą planować prace wykończeniowe -  mówi Michał Trejgis, Specjalista ds. Marketingu i sprzedaży z firmy BUDOTEX.

Osiedle Wille Słoneczniki to przyjazna, zaprojektowana z pasją i dbałością o każdy szczegół przestrzeń, oferująca lokatorom osiem willi miejskich, łączących wygodę mieszkania na terenie miasta z komfortem kameralnej, wolnostojącej zabudowy. W sprzedaży są jeszcze ostatnie mieszkania. Sąsiedztwo malowniczych terenów oraz bliskość najważniejszych miejsc użyteczności publicznej są wartością dodaną, decydującą o przewadze osiedla nad innymi inwestycjami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »