Technologie » Komputery

Wiodąca palarnia kawy Löfbergs stawia na IFS Applications w celu szybszego wprowadzania produktów na

Wiodąca palarnia kawy Löfbergs stawia na IFS Applications w celu szybszego wprowadzania produktów na
Zobacz więcej zdjęć »
Rozwiązanie ERP firmy IFS zapewni firmie Löfbergs bardziej efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw na poziomie globalnym — nowy system poprawi przejrzystość procesów i zwiększy efektywność firmy Löfbergs oraz ułatwi jej prowadzenie działań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

 Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że szwedzka palarnia kawy — firma Löfbergs — zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™. Zapewni to skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek dzięki pojedynczemu globalnemu łańcuchowi dostaw i ulepszonym procesom rozwoju produktu.

Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy dostępnych ofert firma Löfbergs wybrała system IFS Applications — jego zadaniem będzie ujednolicenie kluczowych procesów firmy, utworzenie pojedynczego łańcucha dostaw obsługującego wszystkie jednostki biznesowe, a wszystko to przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności i przejrzystości procesów. Firma IFS dostarczy firmie Löfbergs rozwiązanie ERP, które będzie również obsługiwało funkcje analityki predykcyjnej i zarządzało procesami w sposób cyfrowy i w pełni zautomatyzowany.


Czytaj całość artykułu tutaj:  https://erp-view.pl/erp/wiodaca_palarnia_kawy_lofbergs_stawia_na_ifs_applications_w_celu_szybszego_wprowadzania_produktow_na_rynek.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Janusz24 2018-02-13 08:30:39

    Wcale się im nie dziwię, to droga szybka, wygodna i zdaje się, że mniej kosztowna w dłuższej perspektywie czasu. Nie mogę się doczekać, aż podobne rozwiązanie zacznie wykorzystywać moja ulubiona palarnia http://www.coffeenation.pl/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »