Technologie » Komputery

Wiodący polski producent środków utrzymania czystości – VOIGT – wdraża system ERP IFS Applications

Wiodący polski producent środków utrzymania czystości – VOIGT – wdraża system ERP IFS Applications
Zobacz więcej zdjęć »
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że PPUH Voigt, czołowy na polskim rynku producent profesjonalnych środków utrzymania czystości, wdrożył system IFS Applications™ 9. Rozwiązanie to pozwoli na dalsze zwiększanie efektywności i przewagi konkurencyjnej.

Firma Voigt z siedzibą w Zabrzu (Polska) już od ponad 25 lat działa na rynku jako producent wysokiej klasy profesjonalnych środków utrzymania czystości. Voigt dysponuje rozbudowaną siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju. Z jej pomocą obsługuje głównie instytucje, w tym przedsiębiorstwa komercyjne, firmy sprzątające, a także firmy z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Produkty Voigt są również dostępne w innych krajach europejskich, takich jak Niemcy, Czechy, Rumunia, Łotwa, Litwa, Słowacja i Szkocja.

Nowoczesny model biznesowy firmy Voigt obejmuje szereg rozwiązań, które skutecznie budują rynkową przewagę, m.in. usługi audytowe, szkolenia oraz bardzo efektywnie działający system serwisowy. Obsługa serwisowa klienta jest elementem wyróżniającym ofertę spółki i ma duży wpływ na jej konkurencyjność. Szkolenia dla klientów obejmują nie tylko informacje dotyczące produktów, ale także szeroko rozumiany obszar technik i technologii utrzymania czystości.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/wiodacy_polski_producent_srodkow_utrzymania_czystosci_voigt_wdraza_system_ifs_applications_w_celu_przyspieszenia_rozwoju.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )