Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Wióry lecą w Ogrodzie Wola, czyli bezpłatne warsztaty stolarskie dla kobiet

Wióry lecą w Ogrodzie Wola,  czyli bezpłatne warsztaty stolarskie dla kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Podobno stolarka to typowo męskie zajęcie. Nic bardziej mylnego, o czym już w najbliższy czwartek przekonają się uczestniczki warsztatów stolarskich „Wióry Lecą”.

Spotkanie odbędzie się 19 lipca w godzinach 15:00-19:00 w Ogrodzie Wola, urokliwym miejscu, zlokalizowanym na terenie zewnętrznym Wola Parku. Podczas warsztatów Panie będą miały okazję własnoręcznie stworzyć meble, które ozdobią wolski Ogród.

Będziemy heblować, przycinać, piłować aż … polecą wióry! Warsztaty ze stolarki dedykowane Paniom poprowadzą pomysłodawcy idei „Wióry Lecą” – grupa pozytywnie zakręconych osób, która dzięki prowadzonej przez siebie inicjatywie zachęca kobiety do majsterkowania i realizowania własnych pomysłów na meble, dodatki i prezenty. Okazuje się, że Panie fantastycznie odnajdują się przy tego rodzaju pracach, a obróbka drewna jest dla nich ogromną frajdą, o czym świadczy popularność tego typu zajęć.

Najbliższa edycja warsztatów „Wióry Lecą” odbędzie się w Ogrodzie Wola, przy ulicy Górczewskiej 124. Panie, z pomocą prowadzących, będą miały okazję nauczyć się, jak z kawałka drewna stworzyć coś wyjątkowego, w tym przypadku meble ogrodowe. Dzieła uczestniczek warsztatów ozdobią Ogród Wola, gdzie będą służyć wszystkim odwiedzającym to urokliwe miejsce. Warsztaty z pewnością zachęcą Panie do tego by wyzwolić kreatywność i samodzielnie wykonywać z drewna jedyne w swoim rodzaju przedmioty. Warsztaty „Wióry Lecą” to masa kreatywnej zabawy i gwarancja mile spędzonego czasu na powietrzu wśród zieleni i w miłej atmosferze.

Więcej informacji o organizatorach warsztatów znaleźć można na stronie http://wioryleca.pl/about/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »