Gospodarka » Żywność

Wiosenna metamorfoza z NATURĄ

Wiosenna metamorfoza z NATURĄ
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to wymarzony moment na zmiany. Gdy przyroda jest w rozkwicie, pogoda za oknem zachwyca, a dni są coraz dłuższe, warto wykorzystać ten czas i zatroszczyć się o siebie. Przypływ dodatkowej energii najlepiej spożytkować na działania skierowane tak dla ducha, jak i ciała.

W skomponowaniu menu, będącego podstawą zbilansowanej diety, pomocne będą produkty z linii Natura marki Nove, przy produkcji których chemiczne dodatki zastąpione zostały tymi występującymi w naturze.


Dary wprost z NATURY

W momencie, gdy przyroda odradza się po zimowych miesiącach warto zainspirować się zmianami zachodzącymi w naturze i zregenerować również własny organizm. Można tego dokonać modyfikując swój codzienny jadłospis oraz rezygnując z chemicznych dodatków, w które obfituje wiele produktów. Życie w zgodzie z rytmem wyznaczonym przez naturę może objawiać się chociażby w korzystaniu z oferowanych przez nią dobrodziejstw poprzez świadomy i skrupulatny dobór produktów goszczących w naszym menu każdego dnia. Na niewątpliwą poprawę stanu naszego organizmu po zimie wpływ będzie miało odstawienie wszelkich produktów ewidentnie szkodliwych dla naszego zdrowia. Decydując się na zastąpienie występujących w żywności chemicznych dodatków składnikami pochodzenia naturalnego, producenci innowacyjnych wyrobów mają na uwadze nie tylko zdrowie konsumenta, ale również pokazują, że świadome odżywianie nie jest  nieosiągalne w dzisiejszym, zdominowanym przez globalne koncerny świecie. Wybierając produkty wysokojakościowe, takie jak bezglutenowe i wolne od dodatku barwników, fosforanów, glutaminianu sodu, sztucznych konserwantów i przeciwutleniaczy wędliny z linii Natura marki Nove, pomożemy naszemu organizmowi na szybką regenerację przed letnimi miesiącami. Dostarczymy mu jednocześnie wielu cennych składników odżywczych zawartych w naturalnych i smacznych produktach.

Królestwo NATURAlnych możliwości

Przy układaniu codziennego jadłospisu ważną kwestię stanowi dobór odpowiednich produktów. Te oparte wyłącznie o składniki występujące w naturze: wyciągi z naturalnych przypraw i ziół, dym ze szlachetnych gatunków drzew oraz surowiec najwyższej jakości zapewnia marka Nove proponując innowacyjną linię Natura. W jej skład wchodzi siedem wyrobów mięsnych: Schab wędzony, Parówki, Szynka zrazowa, Kiełbasa krakowska, Kiełbasa długa, Kiełbasa krótka, Szynka zrazowa z tłuszczem. Doskonały smak linii Natura to zasługa zastosowania najwyższej jakości mięsa wieprzowego oraz sprawdzonych, bezpiecznych receptur. Wszystkie produkty stworzone zostały bowiem przy użyciu naturalnych ekstraktów i wyciągów, wyselekcjonowanych żywych kultur bakterii. Wykorzystano także suszone soki oraz ekstrakty owocowe. Co warte podkreślenia, na etykietach propozycji z linii Natura znajdziemy międzynarodowy znak przekreślonego kłosa. Symbolem tym mogą być oznaczone wyłącznie produkty, które nie zawierają glutenu. Marka Nove spełniła wszelkie wymogi i otrzymała licencję przyznawaną przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej na używanie oznaczenia, dzięki czemu może się nim swobodnie posługiwać.

Wiosenny czas sprzyja wprowadzaniu wszelkiego rodzaju zmian. Szczególnie warto pomyśleć wówczas o działaniach, które nie wymagają radykalnych posunięć, a skutkują długofalowymi, pozytywnymi konsekwencjami. Przykładem jest chociażby zmiana codziennego menu i zastąpienie przetworzonych produktów tymi naturalnymi, takimi jak wyroby mięsne z linii Natura marki Nove. 
 
Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.
są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty EFSIS, BRC, IFS i QI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje stały Nadzów Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka zrazowa, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka zrazowa z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie.

Zakłady Mięsne "Nove" Sp. z o.o.
86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl
http://www.zmnove.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »