Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wiosenne metamorfozy w Galerii Raj

„Jedyną niezmienną rzeczą w człowieku jest jego chęć zmieniania” pisał Julio Cortazar. Czas wiosenny sprzyja metamorfozom. Przekonają się o tym klienci Galerii Raj, którzy odwiedzą ją w dniu 31 marca.

Z okazji zakończenia rozbudowy przewidziane są liczne promocje, konkursy z nagrodami, a także bezpłatne konsultacje ze stylistami. Metamorfozy te uwiecznione zostaną przez fotografa. Galeria Raj zachęcając do wiosennych metamorfoz właśnie w ten dzień odsłoni swoją nową „twarz”.

Wiosenne metamorfozy z Galerią Raj” to jednodniowe spotkanie z klientami, które odbędzie się w Galerii Raj w dniu 31 marca, w godzinach 13:00 do 18:00. Podczas wydarzenia prowadzone będą liczne konkursy z nagrodami oraz stoiska z bezpłatnymi poradami specjalistów od mody i urody. Profesjonalny stylista doradzi i dobierze odpowiednie stroje do sylwetki, makijażysta wykona profesjonalny makijaż, a  fotograf uwieczni wiosenną metamorfozę. W tym dniu nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych: wraz z artystą malować będą wielkanocne jajka.

Odmieniona Galeria zaskoczy wszystkich nie tylko swoim nowym wizerunkiem, ale także przygotowanymi z tej okazji promocjami i konkursami. W dniu 31 marca co godzinę do wygrania będzie prawdziwy „raj nagród” m.in.  Ipody, odkurzacze „Zelmer”, blendery „Bosch”, żelazka „Philips”, suszarki „Bosch”, czajniki „Tefal” oraz rower! Dodatkowo dębiczanie,  którzy odwiedzą galerię będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji (sięgających do -30%) m.in. w sklepach: Deichmann, Górecki, Mawa, Ryszard Wąsik OPTYK,  czy Orsay.

Działania promujące wydarzenie odbywać się będą także w strefie „wirtualnej”. Na portalu społecznościowym Facebook w dniach 31 marca – 10 kwietnia odbędzie się konkurs internetowy dla mieszkanek Dębicy. W specjalnej aplikacji publikowane będą najlepsze wiosenne metamorfozy. Przemiana, która zostanie najlepiej oceniona zostanie nagrodzona indywidualnymi zakupami ze stylistką na kwotę 400 zł. Wiosenne metamorfozy to wyjątkowe, wiosenne wydarzenie podczas którego klienci będą mogli zobaczyć nowo rozbudowaną galerię, skorzystać z profesjonalnych porad stylistów i wygrać atrakcyjne nagrody. Galeria Raj przekonywać będzie, że na wiosnę warto się zmieniać!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »