Firma » Biznes

Wiosenne wzory Andropolu na Interior Design Forum

Wiosenne wzory Andropolu na Interior Design Forum
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsze wzory pościeli, a także wnętrzarskie tkaniny dekoracyjne prezentuje Andropol S.A. podczas warszawskich targów Interior Design Forum. To jedyna tego typu impreza w Polsce.

Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz. Podczas marcowej imprezy kilkuset producentów, importerów, detalistów i projektantów prezentuje swoją ofertę tekstyliów domowych, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe. Andropol SA, producent tkanin i tekstyliów domowych, uczestniczy w targach już po raz kolejny.

- Te targi to doskonała okazja do przedstawienia swoich produktów przyszłym klientom oraz pogłębienia relacji z dotychczasowymi odbiorcami – mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropolu. - Poza tym, to jedne z niewielu targów tekstyliów domowych w Polsce, na których można poznać obowiązujące trendy w modzie wnętrzarskiej i  porównać ofertę konkurencji.

 

Dla Andropolu targi stały się również okazją do premierowej prezentacji wzorów z najnowszej kolekcji autorstwa projektantek spółki.

- To wiosenno-letnia konfekcja pościeli satynowej, która do sprzedaży trafi pod koniec marca – zapowiada Agnieszka Prus, product manager, należącej do Andropolu, marki Sweet Home.

 

- Dominują tu formy graficzne, geometryczne, ale potraktowane bardzo malarsko - mówi Ewa Wrażeń, kierownik działu wzornictwa Andropol S.A. - Mamy całą gamę wzorów przetworzonych graficznie, motywy plastra miodu, ślady po pędzlu i  wzajemne przenikanie się form geometrycznych, a także inspiracje op-artem.

W nowej kolekcji dominują delikatne, pastelowe kolory, w tym zestawienia miodów z szarościami i błękitami oraz najmodniejszych kolorów w 2016 r. – rose quartz i serenity.

Inna nowość, którą prezentuje Andropol na warszawskich targach to kolekcja tkanin dekoracyjnych z przeznaczeniem na zasłony, poduszki, nakładki, itp. W kolekcji tej znajduje się kilkanaście nowych wzorów drukarskich, uzupełnionych modnymi kolorami, które dają bardzo duże możliwości kreowania wystroju wnętrz. Są to wzory graficzne, które - pomimo swojej różnorodności - są spójne i tworzą modną, ciekawą całość.

W ramach przekrojowej oferty tkaniny i tekstyliów dla domu jest też kolejna nowość - ręczniki Tango o różnej gramaturze i rozmiarach, proponowane  w sześciu różnych kolorach.

Tkaniny i tekstylia Andropolu można kupić w sklepach Sweet Home w Białymstoku, Andrychowie i Łodzi, a także za pośrednictwem strony internetowej e-sweethome.pl oraz www.andropol.eu.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »