Moda » Odzież

Wiosenny Fashion Show w Galerii Krakowskiej

Wiosenny Fashion Show w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Pastelowe róże czy soczyste pomarańcze? Kwiatowe wzory czy figury geometryczne? Na te pytania poznają odpowiedź wszyscy Ci, którzy w dniach 16 – 18 marca odwiedzą Galerię Krakowską podczas kolejnej edycji Fashion Show.

Na profesjonalnym wybiegu w sercu Krakowa modele i modelki zaprezentują krakowianom obowiązujące trendy w kolekcjach znanych marek.

 

Wiosna wkroczy na wybieg wraz z całą feerią barw. Soczyste pomarańcze, wyraziste róże nasycone czerwienie, pójdą w parze z dawno niewidzianymi  pastelami. Delikatne i subtelne barwy impresjonistów to niekwestionowany hit tegorocznych kolekcji. W połączeniu z wciąż nieśmiertelnymi kwiatowymi motywami, przemienią wybieg Galerii w barwną łąkę.

 

W najbliższy weekend Galeria stanie się prawdziwym centrum mody. Wiosenny pokaz Fashion Show będzie okazją dla mieszkańców Krakowa do zapoznanie się z trendami nadchodzącego sezonu. – mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

 

Podczas najbliższego weekendu klienci Galerii będą mogli skorzystać także z porad jednej z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie modowo-stylizacyjnej Małgorzaty Kusper, która współpracowała między innymi, ze znanymi angielkami podczas programu „Trinny i Susannah ubierają Polskę”. Każda z Pań, będzie miała szansę dopasować fason i kolor kreacji do walorów swojej sylwetki. Specjalni wizażyści z Sephory i Inglota zadbają o to, by doprowadzić stylizacje do perfekcji za pomocą odpowiednio dobranego makijażu. Bezpłatne porady udzielane będą w piątek, sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00.

 

W czasie trwania Fashion Show szansę przeżycia modowej przygody otrzymają także najmłodsi. W czwartek 15.03 od godz. 16.00 dzieci będą mogły wziąć udział w castingu na modela i modelkę. Te,  które najlepiej zaprezentują się na wybiegu, zostaną nagrodzone udziałem w weekendowym pokazie mody. Wszystkie maluchy otrzymają pamiątkowe koszulki z logo Galerii Krakowskiej.

 

W ramach Fashion Show swoje kolekcje wiosna-lato 2012 zaprezentują m.in.: Peek&Cloppenburg, Łodzińscy, Olsen, Vertus, Gatta, Venezia, Nine West, Altro Moda, Cache-Cache, Lee Cooper, Extreme Sport&Style, Vero Moda, Hi Mountain, Street, Mothercare, Greenpoint, Smyk, New Balance, Cubus, Orsey, Tatuum, Everlast, Olimpia, C&A, Wallis, Betty Barclay, Pawo, Triumph. Najnowsze trendy obowiązujące przy wyborze dodatków zaprezentują: Six, Wittchen, Ochnik, Deichmann, Gortz 17. Profesjonalny makijaż zapewni modelkom perfumeria Sephora, a stylizacją fryzur zajmie się Strefa Fryzur.

 

Pokazy mody rozpoczną się w Galerii Krakowskiej w piątek 16.03, o godz. 14.00 a na kolejne bloki zapraszamy o 16.00 i 18.00. W sobotę i niedzielę goście Galerii będą mogli zobaczyć pokazy o 14.00, 16.00 i 18.00.

 

 

Program Fashion Show:

 

CZWARTEK – 15.03.2012

16.00-18.00

CASTING DLA DZIECI DO POKAZU MODY (ZAPRASZAMY DZIECI OD 3 DO 15 LAT)

 

PIĄTEK – 16.03.2012

14.00-19.00 

PORADY STYLISTY, PORADY KOLORYSTY, PORADY WIZAŻYSTÓW Z SALONÓW: SEPHORA i INGLOT

 

14.00  

PREZENTACJA KOLEKCJI: ŁODZIŃSCY, WITTCHEN, OLSEN, VERTUS, GATTA, VENEZIA, NINE WEST, ALTRO MODA

 

15.00 

„TRENDY NA WIOSNĘ/LATO – CO TRZEBA MIEĆ W SZAFIE, ABY MODNIE WYGLĄDAĆ” – PREZENTACJA MULTIMEDIALNA Z KOMENTARZEM STYLISTKI MAŁGORZATY KUSPER

 

16.00

PREZENTACJA KOLEKCJI : CACHE-CACHE, LEE COOPER, EXTREME SPORT&STYLE, VERO MODA, HI MOUNTAIN, STREET

 

17.00

„RÓŻOWE USTA, ZIELONE OKO, WARKOCZ – PRZEWODNIK PO  TRENDACH MAKIJAŻOWO-FRYZJERSKICH” - PREZENTACJA  MULTIMEDIALNA Z KOMENTARZEM STYLISTKI MAŁGORZATY KUSPER

 

18.00 

PREZENTACJA KOLEKCJI  PEEK&CLOPPENBURG

 

 

SOBOTA – 17.03.2012

14.00-19.00

PORADY STYLISTY, PORADY KOLORYSTY, PORADY WIZAŻYSTÓW Z SALONÓW: SEPHORA i INGLOT

 

13.30

POKAZ MAKIJAŻU – PERFUMERIA SEPHORA

 

14.00     

PREZENTACJA KOLEKCJI  PEEK&CLOPPENBURG

 

15.00   

„JAK ROZPOZNAĆ SWOJĄ SYLWETKĘ I WYBRAĆ PASUJĄCE UBRANIA” – PREZENTACJA MULTIMEDIALNA Z KOMENTARZEM STYLISTKI MAŁGORZATY  KUSPER

 

16.00

PREZENTACJA KOLEKCJI: MOTHERCARE, GREENPOINT, SMYK, NEW BALANCE, CUBUS, ORSEY, DEICHMANN

 

17.00

„TRENDY NA WIOSNĘ/LATO – CO TRZEBA MIEĆ W SZAFIE, ABY MODNIE WYGLĄDAĆ”  -  PREZENTACJA  MULTIMEDIALNA Z KOMENTARZEM  STYLISTKI MAŁGORZATY  KUSPER

 

17.30     

POKAZ FRYZUR - SALON FRYZJERSKI STREFA FRYZUR

 

18.00    

PREZENTACJA KOLEKCJI: ŁODZIŃSCY, WITTCHEN, OLSEN, VERTUS, GATTA, VENEZIA, NINE WEST, ALTRO MODA

 

 

NIEDZIELA – 18.03.2012

14.00-19.00

PORADY STYLISTY, PORADY KOLORYSTY, PORADY WIZAŻYSTÓW Z  SALONÓW: SEPHORA i INGLOT

 

14.00   

PREZENTACJA KOLEKCJI: TATUUM, EVERLAST, OLIMPIA, C&A, WALLIS, STREET

 

15.00  

„RÓŻOWE USTA, ZIELONE OKO, WARKOCZ – PRZEWODNIK PO TRENDACH MAKIJAŻOWO–FRYZJERSKICH” - PREZENTACJA  MULTIMEDIALNA Z KOMENTARZEM  STYLISTKI MAŁGORZATY KUSPER

 

16.00    

PREZENTACJA KOLEKCJI: SIX, GATTA, OCHNIK, BETTY BARCLEY, PAWO, TRIUMPH, GORTZ 17

 

17.00 

„JAK ROZPOZNAĆ SWOJĄ SYLWETKĘ I WYBRAĆ PASUJĄCE UBRANIA” - PREZENTACJA  MULTIMEDIALNA Z  KOMENTARZEM  STYLISTKI MAŁGORZATY  KUSPER

 

18.00   

PREZENTACJA KOLEKCJI  PEEK&CLOPPENBURG, DEICHMANNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »