Gospodarka » Żywność

Wiosna w firmie. Przywitaj ją zdrowymi przekąskami

Wiosna w firmie. Przywitaj ją zdrowymi przekąskami
Zobacz więcej zdjęć »
Zmiana pory roku, przejście zimy w wiosnę to dla wielu trudny czas. Ich organizm potrzebuje wówczas dużej dawki wsparcia. Przesilenie wiosenne to często kłopoty ze snem, koncentracją i permanentnym zmęczeniem.

Dlatego tak ważne jest, aby dieta, na którą stawiamy w tych dniach, dostarczała wszelkich potrzebnych składników odżywczych.Przesilenie wiosenne – jakie objawy o nim świadczą?

Do najczęstszych i najpopularniejszych objawów przesilenia wiosennego należą:  senność, osłabienie, bóle głowy, wypadanie włosów, skurcze mięśniowe i permanentne zmęczenie. Co się do tego przyczynia? Do głównych powodów należą przede wszystkim niedobory witamin i minerałów takich jak: potas, magnez, cynk i żelazo. Braki te szczególnie odczuwalne są tym, którzy przepracowują się i nie dbają o odpowiedni czas wypoczynku. Ośmiogodzinny sen to podstawa dobrego samopoczucia i zdrowia.Dieta na wiosnę – o co musisz zadbać?

Ogromne znaczenie ma tutaj troska o to, aby dieta oparta była o tak zwaną zdrową żywność. Taką, która jest przetworzona w jak najmniejszym stopniu. I taką, której bogactwo to witaminy i mikroelementy. Chodzi tutaj nie tylko o posiłki, które przyrządzamy sobie w domu, ale także te, które spożywamy w pracy. Niestety nie każdy ma czas na to, aby przygotować drugie śniadanie, czy lunch do pracy. Dlatego bardzo popularne stały się automaty vendingowe. Korzystamy z nich, gdy dopada nas głód. W nich także powinny znaleźć się produkty, które będą spełniały oczekiwania coraz bardziej świadomych konsumentów.

Wspomniane potas, magnez, cynk i żelazo dostępne są w dużych ilościach w wielu bakaliach. To między innymi migdały zawierają wiele potasu, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Morela suszona to natomiast dobra dawka żelaza, które wspiera w prawidłowym utrzymaniu funkcji poznawczych. A także fosfor, który potrzebny jest do właściwego metabolizmu energetycznego. Żurawina natomiast stanowi bogactwo błonnika, tak ważnego do usprawnienia prawidłowego działania układu pokarmowego. Dopasowana do naszych potrzeb porcja bakalii jest w stanie dodać nam energii na cały dzień. I co ważne, skutecznie pokonać wczesnowiosenne przemęczenie.Dostawcy bakalii i ich misja

Przedstawiciele firm dostarczających produkty do automatów vendingowych mają świadomość nowych trendów żywieniowych. Dlatego dbają o to, aby punkty te były coraz lepiej zaopatrzone w zdrową żywność pochodzącą prosto z natury. Znacznym usprawnieniem ich pracy jest nowoczesna platforma zakupowa ebakalland.pl, przeznaczona dla partnerów B2B. Każdy zamawiający ma tu możliwość śledzenia swojego zlecenia online. Posiada również dostęp do efaktury. Na plus oceniana jest oprócz tego szybka realizacja zamówień. Każde, które złożone zostało do godziny 12.00, dostarczone jest następnego dnia roboczego. Proces zamawiania produktów jest bardzo intuicyjny, a to za sprawą dopasowanych do potrzeb kupujących specjalnych filtrów. Zaopatrzenie automatów vendingowych jeszcze nigdy nie było takie proste!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »