Gospodarka » Narzędzia

Wiosna z Dremelem

Wiosna z Dremelem
Zobacz więcej zdjęć »
Model 7700 to nowe, bezprzewodowe, wielofunkcyjne narzędzie Dremela o pojemności akumulatora 7,2V, przeznaczone do szybkiego wykonywania drobnych prac w gospodarstwie domowym. W wyposażeniu znajduje się zestaw osprzętu zawierający 20 wysokiej jakości akcesoriów.

Urządzenie doskonale sprawdzi się przy wiosennych pracach porządkowych w domu i ogrodzie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Produkt dostępny jest również w wersji Hobby i uzupełnia serię narzędzi, stworzonych z myślą o kreatywnych zajęciach hobbystycznych i rękodzielniczych. Jeśli planujesz wiosenne porządki, warto zapoznać się wcześniej z nową ofertą Dremela.

W marcu pojawił się na rynku nowy, bezprzewodowy model 7700, idealny do szybkiego wykonywania drobnych prac w gospodarstwie domowym, np. do szlifowania, polerowania i grawerowania.

Nowy model Dremel 7700 to łatwe w użyciu, lekkie i bezprzewodowe narzędzie z akumulatorem NiCd 7, 2 V, współpracujące ze wszystkimi dostępnymi w ofercie akcesoriami Dremel. Produkt przeznaczony jest do wykonania drobnych prac w domu i poza domem, które nie wymagają stosowania narzędzi o dużej mocy. Jest to idealne narzędzie do takich projektów, jak: szlifowanie ram okiennych, grawerowanie tabliczek imiennych czy też wygładzanie i polerowanie wszelkiego rodzaju materiałów, np. metalu aż po skórę.

Narzędzie można z powodzeniem wykorzystywać również poza domem np. do szlifowania i polerowania grilla lub czyszczenia uszkodzonych powierzchni mebli ogrodowych, drewnianych lub metalowych. Akumulator zapewnia użytkownikowi większą mobilność, elastyczność i możliwość stosowania narzędzia wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne.

Nowe narzędzie wielofunkcyjne posiada dwa ustawienia prędkości, które pozwalają lepiej dostosować ilość obrotów do rodzaju wykonywanej czynności. Szybka ładowarka zapewnia ciągłość pracy narzędzia. W wyposażeniu standardowym narzędzia znajduje się ładowarka, praktyczne i poręczne etui oraz 20 wysokiej jakości akcesoriów Dremel, dzięki którym użytkownik może od razu przystąpić do pracy.

W zestawie hobbystycznym (seria Dremel Hobby) bezprzewodowego narzędzia Dremel 7700 znajduje się wiele dodatkowych elementów, np. zestaw wierteł precyzyjnych, końcówki do grawerowania i frezowania oraz trzy szablony grawerskie. Po raz pierwszy Dremel dołączył także uchwyt uniwersalny (Multi chuck), który umożliwia szybką wymianę akcesoriów bez konieczności stosowania tulei, co bardzo ułatwia pracę hobbystom.

Model Dremel 7700 Hobby może być stosowany do wszelkiego rodzaju projektów kreatywnych związanych z grawerowaniem, np. do dekorowania szkła, ceramiki oraz drewna. Kupując dodatkowe akcesoria, użytkownik może wykorzystać narzędzie także do rzeźbienia, frezowania i szlifowania drewna. Dremel 7700 Hobby sprawdzi się także przy polerowaniu i czyszczeniu, jak również samodzielnym wykonywaniu elementów biżuterii z metali szlachetnych. Nowe, bezprzewodowe narzędzie wielofunkcyjne może być używane w zasadzie bez ograniczeń, przewagą jest brak konieczności podłączania do sieci , ale także mały ciężar i ergonomiczny kształt.

Sugerowana cena detaliczna brutto (marzec 2010):
- Dremel 7700 - 285 zł
- Dremel 7700 wersja Hobby - 329 zł

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie przedsiębiorstwem technologiczno-usługowym. Poszczególne działy przedsiębiorstwa: Technika motoryzacyjna, Technika przemysłowa oraz Dobra użytkowe i techniczne wyposażenie budynków, w których zatrudnionych jest ok. 270 tys. pracowników, odnotowały w 2009 roku obrót w wysokości ok. 38 mld euro. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Światowa organizacja, na którą składają się ośrodki badawczo-rozwojowe, fabryki oraz sieć dystrybutorów jest filarem rozwoju przedsiębiorstwa. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3,5 mld euro na badania i rozwój oraz zgłasza do patentu ponad 3000 innowacji. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

Przedsiębiorstwo, które początkowo nosiło nazwę „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki", zostało założone w 1886 roku, w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861 - 1942). Społeczno-prawna struktura spółki Robert Bosch GmbH zapewnia Grupie Bosch niezależność i samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu tworzyć dalekosiężne plany oraz inwestować w ważne dla przyszłości firmy projekty. 92 proc. udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji Robert Bosch Stiftung GmbH. Prawem głosu dysponuje większościowo instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG, która pełni funkcje rynkowe udziałowca. Pozostałe udziały w spółce znajdują się w rękach rodziny i spadkobierców Roberta Boscha oraz spółki Robert Bosch GmbH.

Działalność Grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi Bosch, Skil, Dremel, Rotozip, CST/berger oraz urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50 proc.).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »