Technologie » Internet

Wirusy w full HD - Kaspersky Lab na IFA 2010

Wirusy w full HD - Kaspersky Lab na IFA 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Telewizory z dostępem do Internetu oraz sieci domowe stały się bardzo modne i przez to stanowią łakomy kąsek dla cyberprzestępców. Kaspersky Lab weźmie udział w targach IFA, aby zaprezentować najnowsze informacje o przyszłych zagrożeniach.

Eksperci z Kaspersky Lab wezmą udział w targach IFA zorganizowanych w Berlinie w dniach 1-8 września 2010 r., podczas których będą mówili o zagrożeniach, jakie przynoszą najnowsze zdobycze technologiczne w dziedzinie elektroniki użytkowej. Firma zaprezentuje również swoje rozwiązania antywirusowe dla komputerów Mac na stoisku w iZone (Hala 15.1, stoisko 212).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Według organizacji BITKOM, zjawisko określane jako "sieć domowa" posiada ogromny potencjał rynkowy. Prawie 40 proc. wszystkich niemieckich gospodarstw domowych wyraziło zainteresowanie przyłączeniem do sieci swoich telewizorów, systemów kina domowego, komputerów i telefonów komórkowych (http://www.bitkom.org/64726_64722.aspx).

"Przyłączanie do sieci urządzeń i systemów, takich jak telewizory, telefony i komputery, jest obecnie bardzo modne" - wyjaśnia Axel Diekmann, dyrektor wykonawczy Kaspersky Lab Central Europe. "Takie usługi stają się coraz bardziej zintegrowane, dlatego zagrożenia internetowe zostaną w przyszłości przeniesione z biura do salonu domowego. Ten nowy wspaniały świat stanowi również plac zabaw dla cyberprzestępców".

Wydarzenia dla mediów

Na konferencji prasowej (która odbędzie się w czwartek, 2 września, od 11:00 do 12:00) Marco Preuss, starszy analityk w Kaspersky Lab, zajrzy w kryształową kulę bezpieczeństwa IT, przedstawiając potencjalne zagrożenia dla telewizorów z dostępem do Internetu oraz inteligentnych domów. Konferencja odbędzie się w języku angielskim w budynku ICC (salon 13/14, Langenbeck).

Podczas wystawy IFA przedstawiciele mediów będą mogli przeprowadzić indywidualne wywiady z Marco Preussem, starszym analitykiem wirusów, oraz Wartanem Minasjanem, starszym menedżerem produktu. Marco będzie mówił o obecnych i przyszłych zagrożeniach w sektorze elektroniki użytkowej oraz komputerów Mac, natomiast Wartan zaprezentuje produkt Kaspersky Anti-Virus for Mac.

Aby umówić się na indywidualny wywiad oraz zarejestrować swój udział na konferencji prasowej, proszę skontaktować się z działem prasowym Kaspersky Lab Polska: prasa@kaspersky.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »