Rozrywka i wypoczynek » Sport

WIŚNIOWSKI zagrzewa do walki przed Euro 2016

WIŚNIOWSKI zagrzewa do walki przed Euro 2016
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkimi krokami zbliża się święto fanów piłki nożnej, czyli mistrzostwa UEFA Euro 2016. W oczekiwaniu na to wydarzenie polska reprezentacja nie pozwoli nam ochłonąć ze sportowych emocji.

Już 1 czerwca stanie w szranki w towarzyskim spotkaniu z drużyną Holandii, a 6 czerwca - Litwy. Partner Reprezentacji w Piłce Nożnej - firma WIŚNIOWSKI zachęca do kibicowania.

Mecz Polska-Holandia odbędzie się już 1 czerwca na stadionie Energa Gdańsk. Podopieczni trenera Adama Nawałki zmierzą się z drużyną, której - pomimo silnego składu - w ostatnim czasie nie dopisuje szczęście. „Pomarańczowi” nie zakwalifikowali się do Euro 2016, przegrywając kolejno z Czechami, Islandią i Turcją. Nie oznacza to jednak, że spotkanie będzie łatwe – na boisku znajdą się przecież takie gwiazdy jak Arjen Robben, Wesley Sneijder czy Robin van Persie.

Już pięć dni później, czyli 6 czerwca, Biało-Czerwoni stawią czoła reprezentacji Litwy. Będzie to ostatnia rozgrywka przed wyjazdem do Francji na rozpoczęcie Euro i zarazem ostateczny sprawdzian skuteczności naszych piłkarzy przed mistrzostwami. Spotkanie odbędzie się w Krakowie.

Reprezentację Polski wspiera grono doskonałych partnerów i sponsorów, którzy tak samo jak fani liczą na spektakularne sukcesy naszych zawodników. „Wspieramy naszą kadrę w wielu aspektach. Ostatnio, kilku z naszych reprezentantów dotarło na zgrupowanie w Arłamowie naszym helikopterem. Jesteśmy przekonani, że potwierdzą oni swoją znakomitą formę podczas najbliższych spotkań, a potem na Euro 2016 we Francji.”- podkreśla Katarzyna Świderska - dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »