Technologie » Komputery

Wizja Sony Beyond Definition na targach ISE 2014

Wizja Sony Beyond Definition na targach ISE 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Na rozpoczynających się 4 lutego br. targach ISE 2014 Sony zademonstruje, w jaki sposób realizuje swoją wizję Beyond Definition poprzez wprowadzanie nowych, innowacyjnych technologii. Nadchodząca edycja targów kładzie jeszcze większy nacisk na rozwiązania technologiczne.

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z jeszcze szerszą niż dotychczas ofertą produktów dla biznesu, edukacji, handlu detalicznego oraz kina domowego. Ponadto odwiedzający będą mogli na własne oczy przekonać się o możliwościach nowego rozwiązania Multi-View oraz z funkcją łączenia obrazu 4K z wielu projektorów w jeden (ang. edge blending) projektora SRX-T615, a także z rozwiązaniami wideokonferencyjnymi i wielu innymi produktami firmy Sony.

Oto niektóre ze zintegrowanych rozwiązań, które firma Sony zaprezentuje na targach:

Multi-View: nowe rozwiązanie do interaktywnych prezentacji

Po raz pierwszy na żywo, Sony zaprezentuje na swoim stoisku nowe rozwiązanie Multi-View do prowadzenia interaktywnych prezentacji. Zapewnia ono większą elastyczność i więcej możliwości zaangażowania słuchaczy podczas prowadzenia prezentacji na żywo. Dzięki połączeniu kamer Sony HD, projektorów z serii F z funkcją łączenia obrazu z wielu projektorów w jeden oraz bezprzewodowych systemów audio z serii DWZ prelegenci mogą wyświetlać treść z wielu źródeł jednocześnie na jednym, dużym ekranie łączącym obrazy z różnych projektorów. Znacznie zwiększa to komfort prowadzenia spotkań firmowych, wykładów na uczelniach czy innych ważnych wydarzeń.

SRX-T615 — cyfrowy projektor 4K do symulacji i wizualizacji

Na targach ISE 2014 Sony zaprezentuje również projektor SRX-T615. Zapewnia on możliwość łatwego łączenia obrazów w rozdzielczości 4K z kilku projektorów w celu stworzenia jednego, ogromnego obrazu z doskonałym kontrastem i bez widocznych granic łączenia. Oprócz rozdzielczości 4K ten najnowszej generacji projektor charakteryzuje się bardzo wysoką jasnością, znakomitym odwzorowaniem barw i doskonałą ich jednorodnością oraz wysokim kontrastem  obrazu. To wszystko sprawia, że jest on idealny do wielu różnych, wymagających zastosowań, na przykład w tematycznych parkach rozrywki, muzeach czy tworzeniu innych wizualnych atrakcji, gdzie kluczowa jest doskonała wydajność i daleko posunięta wszechstronność.

wyświetlaczy 4K B2B potwierdzą nowy model FWD-65X8500P oraz modele z serii W800 z obsługą HTML5. Wyświetlacze B2B firmy Sony zapewniają znakomitą jakość obrazu w rozdzielczości 4K, doskonałą jakość dźwięku oraz niezrównany komfort oglądania, co sprawia, że idealnie nadają się do obsługi spotkań firmowych oraz do zastosowania jako cyfrowe nośniki reklamy zewnętrznej.

Pierwszy na świecie projektor z laserowym źródłem światła

Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z laserowym projektorem 3LCD VPL-FHZ55, który podbił rynek projektorów do celów edukacyjnych i biznesowych. Główne cechy tego projektora to największa w swojej klasie jasność (4000 lm), rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200) oraz zastosowanie technologii BrightEra™. Model VPL-FHZ55 jest powszechnie uznawany za najlepszy produkt w swojej kategorii w Europie. Nie wymaga konserwacji przez 20 000 godzin, co jest szczególnie ważne w sektorach biznesowym i edukacyjnym, w których to projektory są intensywnie eksploatowane.

VPL-VW500ES zapewnia rozdzielczość rzędu 4096x2160 zgodną ze standardami DCI oraz obsługę najnowszej wersji interfejsu HDMI (HDMI 2.0) umożliwiającą wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K/60p. Dzięki temu obraz wydaje się bardziej płynny i nie jest konieczna elektroniczna poprawa jego jakości. Ponadto projektor VPL-VW500ES został wyposażony w system Reality Creation umożliwiający skalowanie obrazu zapisanego w formacie HD 1080p do rozdzielczości 4K. Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać ze swoich dysków Blu-ray obraz w rozdzielczości 4K, nawet w 3D.

Rozwiązania do produkcji na żywo oraz bezprzewodowe cyfrowe systemy audio

Firma Sony zaprezentuje swoją zintegrowaną ofertę rozwiązań do prowadzenia produkcji na żywo. Obejmuje ona przenośny i łatwy w użyciu model AWS-750 Anycast Touch oraz kamery z serii BRC z funkcjami PTZ (Pan/Tilt/Zoom) do wielu zastosowań. Na targach ISE 2014 Sony zaprezentuje również jednostkę NXL-IP55 do produkcji na żywo za pośrednictwem sieci lokalnej IP, która w połączeniu z cyfrowymi bezprzewodowymi rozwiązaniami audio firmy Sony z serii DWZ pomaga uprościć środowisko produkcji.

„Na targach ISE 2014 Sony zaprezentuje swoją zintegrowaną ofertę interaktywnych rozwiązań audio-wideo, obejmującą nasze najnowsze rozwiązanie pod nazwą Multi-View, znakomite projektory laserowe do symulacji i wizualizacji oraz rozwiązania do prowadzenia wideokonferencji. Spodziewamy się, że przyciągną one uwagę odwiedzających i zainspirują ich do dyskusji. O potencjale niektórych z tych rozwiązań nie da się opowiedzieć — trzeba to zobaczyć na własne oczy. Zapraszamy do naszego stoiska na targach ISE 2014” — powiedział Damien Weissenburger, szef działu produktów do prezentacji i komunikacji w Sony Europe.

Na targach ISE 2014 Sony zaprezentuje swoje systemy audio i rozwiązania do produkcji na żywo na stoisku 1-H95 w Hali 1 w centrum wystawienniczym Amsterdam RAI w dniach 4-6 lutego 2014.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sony oferuje zintegrowany świat rozrywki łączący elektronikę użytkową, rozwiązania mobilne, muzyki, filmy, gry i rozrywkę sieciową, zajmując pozycję jednej z czołowych marek konsumenckich na świecie.

Sony jest producentem innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Firma oferuje m.in. projektory instalacyjne, projektory do kina domowego, a także urządzenia dedykowane dla biznesu i sektora edukacyjnego.

 

Firma Sony Professional dostarcza produkty, systemy i aplikacje do tworzenia, edycji i dystrybucji cyfrowych materiałów audiowizualnych o zwiększonej wartości dla firm oraz ich klientów. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w zakresie dostarczania innowacyjnych i wiodących na rynku produktów firma Professional Solutions Europe osiągnęła idealną pozycję, która umożliwia oferowanie klientom rozwiązań o wyjątkowej jakości i wartości. Dział Professional Services, stanowiący sekcję integracji systemów firmy Sony, oferuje klientom dostęp do fachowej wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów z całej Europy. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami technologicznymi firma Professional Solutions Europe dostarcza całościowe rozwiązania, które zaspokajają potrzeby klientów oraz integrują oprogramowanie z

systemami, umożliwiając osiągnięcie indywidualnych celów każdego przedsiębiorstwa. Więcej informacji można znaleźć w witrynie www.pro.sony.eu

 

Kontakt dla prasy: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Tel. +48 509 047 721Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »