Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wkrótce 4 urodziny Akademii Fitness

Wkrótce 4 urodziny Akademii Fitness
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę, 28 stycznia Akademia Fitness świętować będzie swoje 4 urodziny. Z tej okazji właściciele klubu przygotowali mnóstwo atrakcji dla swoich klubowiczów. Darmowe zajęcia, konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, zdrowy poczęstunek.

Akademia Fitness po raz kolejny zaprasza na wspólne świętowanie. Tym razem powodem do radości są 4 urodziny klubu. Darmowe zajęcia: Aktywni 50+, Joga, Aerobic Ball, Latino Dance, TRX, FIT-MIX, Zdrowy Kręgosłup, czy też ABT oraz konsultacje z trenerem personalnym, dietetykiem i zdrowe przekąski - to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowali właściciele Akademii Fitness. Ponadto w programie przewidziany jest także wykład fizjoterapeutki Agaty Szczepanik pt. „Rozejście mięśni brzucha po ciąży”, który rozpocznie się o godz. 11:00. 

Pierwsza część wydarzenia przebiegnie pod znakiem aktywności fizycznej, zaś głównym punktem wieczornego After Party będą podziękowania i wyróżnienia przyznane klubowiczom. Podczas urodzin zostanie również podsumowana charytatywna akcja „Zakrętki dla Kuby”, do której włączyła się Akademia Fitness.

Na urodziny zapraszamy zarówno naszych stałych klubowiczów, jak i nowe osoby. To dobra okazja by poznać nasz klub od środka, zapoznać się z naszymi zajęciami i poczuć naszą domową, fitnessową atmosferę. W tym dniu oczywiście nie zabraknie urodzinowego szampana i pysznego tortu - zachęcają do wspólnego świętowania Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

* * *
Autor tekstu: Aneta Dulba, Adventure Media.

* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu

Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak Pilates, Latino Dance, Trening Metaboliczny, czy Step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg). 

* * *
Kontakt:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738, 
tel. + 48 32 724 28 84
Adventure Media s.c.
ul. S. Batorego 7, III p,
47-400 RacibórzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »