Firma » Biznes

Właściciele Grupy Paradyż wśród najbardziej kreatywnych postaci biznesu

Właściciele Grupy Paradyż wśród najbardziej kreatywnych postaci biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu 27 lutego 2013 r., w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, odbyło się uroczyste spotkanie laureatów rankingu 50. najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu „Brief”.


Z przyjemnością informujemy, że w jego trzeciej edycji właściciele Grupy Paradyż zajęli bardzo wysoką 9. pozycję. Tym samym Panowie Leszek Wysocki i Stanisław Tępiński dołączyli do grona najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce.

Kreatywni w biznesie
W rankingu 50. najbardziej kreatywnych w biznesie wyróżniane są osoby zarządzające dużymi, małymi i średnimi firmami oraz tzw. start-upowcy. Wszyscy laureaci to przedsiębiorcy, którzy tworzyli swoje firmy od podstaw. Cechuje ich kreatywne podejście do biznesu, pozwalające im być zawsze o krok przed konkurencją.

Po raz pierwszy, ale nie ostatni
Ponieważ spotkanie zorganizowano po raz pierwszy w historii konkursu, zaproszono na nie również zwycięzców z dwóch poprzednich edycji. Połączono je także z debatą ekspertów na temat znaczenia kreatywności w budowaniu silnych marek.

Zapraszamy na www.paradyz.com
Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »