Firma » Bankowość

Wnioski „Dobry Start” od 1 lipca w Bankowości Internetowej Getin Banku

Już od 1 lipca w ramach rządowego programu wsparcia polskich rodzin „Dobry Start” w Bankowości Internetowej Getin Banku będzie można składać wnioski o kwotę 300 złotych jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek należy złożyć do 30 listopada.

Świadczenie przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20. roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, będą otrzymywać świadczenie aż do ukończenia przez nie 24. roku życia. Świadczenie nie przysługuje na dzieci uczęszczające do przedszkola oraz dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne w tzw. zerówce w przedszkolu lub szkole. Program Dobry Start nie obejmuje również studentów. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Wniosek o świadczenie na nowy rok szkolny 2020/2021 można składać online od 1 lipca do 30 listopada br. w Bankowości Internetowej Getin Banku. Na stronie Banku powstała również dedykowana zakładka ze szczegółowymi informacjami o Programie „Dobry Start”: www.getinbank.pl/program-dobry-start

 

W przypadku wniosków złożonych w lipcu i sierpniu, rodziny otrzymają wyprawkę nie później niż 30 września. Wnioski złożone w kolejnych miesiącach będą rozpatrzone i wypłacone najpóźniej w ciągu dwóch miesięcy od dnia ich złożenia. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »