Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Woda źródlana Mama i ja mini – stworzona z myślą o najmłodszych

Woda źródlana Mama i ja mini – stworzona z myślą o najmłodszych
Zobacz więcej zdjęć »
Butelka świeżej wody to obowiązkowy element w torbie każdego rodzica, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. Wysokie temperatury w połączeniu z dziecięcą żywiołowością i ciekawością świata to kombinacja, która skutkuje zwiększonym pragnieniem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych, marka Mama i ja przygotowała nowość – wodę Mama i ja mini w niewielkim opakowaniu, ozdobionym bajkowymi motywami.

Nowa woda Mama i ja mini to propozycja, która została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych, dlatego doskonale sprawdzi się podczas spacerów, wycieczek i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Małe, zgrabne opakowanie o pojemności 330 ml zaprojektowane zostało w taki sposób, by dziecięce rączki mogły wygodnie je chwycić, a specjalny ustnik pomógł maluchowi w samodzielnym piciu. Kolejnym elementem, który z pewnością zainteresuje najmłodszych, jest etykieta. Na butelkach występuje ona w trzech różnych wariantach, spójnych pod względem kolorystyki i motywu przewodniego, jakim jest świat morskich stworzeń. Młodzi odkrywcy mogą wybrać opakowanie z różową ośmiornicą, turkusowym krokodylem lub niebieskim wężem morskim. Każda z tych postaci narysowana została z wyjątkową wyobraźnią, a ich uniwersalna forma powinna przypaść do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Dobry skład to podstawa

Praktyczna butelka i bajkowe etykiety to dwa wyróżniki wody Mama i ja mini, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Należy jednak podkreślić, że atrakcyjne opakowanie to nie jedyny atut nowego produktu. Najważniejszą zaletą jest jego skład, doskonale dopasowany do potrzeb najmłodszych. Woda źródlana Mama i ja mini charakteryzuje się niskim poziomem mineralizacji, a także niewielką zawartością sodu. Może być ona zatem bezpiecznie spożywana nie tylko przed dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, ale również przez niemowlęta.

 

 

 

Woda źródlana Mama i ja

0,33L – cena: ok. 1,2 zł

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »