Dom » Budownictwo

Wolf organizuje kolejną serię szkoleń z autoryzacją

Wolf organizuje kolejną serię szkoleń z autoryzacją
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z rozpoczęciem drugiego kwartału firma Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. rozpoczęła kolejny cykl specjalistycznych szkoleń.

Uczestnicy spotkań, które odbędą się w Sokołowie oraz we Wrocławiu, będą mieli okazję zapoznać się m.in. z zasadami montażu i uruchamiania urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjnych producenta.

Cykl prelekcji, zaplanowanych na drugi kwartał 2016 roku, podzielony został na cztery bloki tematyczne. W ramach każdego ze spotkań poruszony zostanie szereg specjalistycznych zagadnień, związanych bezpośrednio z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej.Szkolenia przeprowadzone zostaną w atrakcyjnie wyposażonych salach szkoleniowych w Sokołowie i we Wrocławiu. Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest przesłanie dokumentów firmy lub wypełnionej ankiety (można ją pobrać ze strony internetowej www.wolf-polska.pl) na min. 5 dni przed szkoleniem na adres: serwis@wolf-polska.pl. Wszyscy uczestnicy seminariów otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Przeszkoleni Instalatorzy, którzy otrzymają autoryzację firmy Wolf, za każde zamontowanie kotła kondensacyjnego marki Wolf do mocy 40 kW otrzymują gratyfikację w wysokości 400 zł netto.

Z harmonogramem szkoleń można się zapoznać na stronie internetowej: http://de.wolf.webseiten.cc/fileadmin/content/PL/Harmonogram_szkolen/Harmonogram_szkolen_Wolf_2016_II_kwartal.pdf

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursach zarówno specjalistów żywo zainteresowanych branżą grzewczą, jak i prywatnych inwestorów, którzy zastanawiają się nad wykorzystaniem urządzeń firmy Wolf we własnym domu.

 

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

 

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołów, ul. Sokołowska 36

05-806 Komorów k. Warszawy

tel. 22 720 69 01

fax 22 720 69 02

email: wolf(at)wolf-polska.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »