Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Woodford Reserve® najlepszym bourbonem do drinków wg World's 50 Best Bars Brands Report 2015

Dziennikarze Drink International, międzynarodowego magazynu poświęconego tematyce alkoholowej, po raz kolejny dokonali przeglądu World's 50 Best Bars Brands.

Ocenie poddane zostały najpopularniejsze alkohole podawane w najlepszych barach na świecie. W tegorocznej edycji, w kategorii najlepszego bourbonu do drinków, triumfował Woodford Reserve®.

Przegląd wyłonił marki alkoholowe, które miały najlepszą sprzedaż barową w ubiegłym roku. Wywiady przeprowadzono w 100 najlepszych barach na świecie, w tym w 38 spośród 50 barów wyróżnionych w rankingu World’s 50 Best Bars. Odpowiedzi udzielali zarówno właściciele tych barów, jak i ich główni barmani.  

Woodford Reserve® został uznany za najlepszy wybór w kategorii bourbon do drinków: 13% respondentów uznało, że idealnie komponuje się z drinkiem Old Fashioned, 14% uznało zaś, że jest najlepszym składnikiem drinka Mint Julep. Woodford Resrve® zajął tym samym pierwsze miejsce w dwóch spośród czterech subkategorii.

Woodford Reserve® to ceniony na całym świecie Super Premium Bourbon,  produkowany ręcznie w małych partiach. Na bogaty, zbalansowany smak Woodford Reserve® wpływają starannie wyselekcjonowane składniki. Jako jedyny na świecie powstaje z mieszanki zbóż, która poddawana jest procesowi fermentacji w pełni cyprysowych kadziach. Destylowany jest w tradycyjnym, miedzianym alembiku pochodzącym ze Szkocji, a woda używana w jego produkcji to głębinowa woda wapienna. Woodford Reserve® to wyjątkowy bourbon dla prawdziwych koneserów, odznaczony wieloma prestiżowymi nagrodami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ComPress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »