Rozrywka i wypoczynek » Sport

WOW Festival z IRSIE zachęcają do promowania aktywności sportowej

WOW Festival z IRSIE zachęcają do promowania aktywności sportowej
Zobacz więcej zdjęć »
Miło nam poinformować, że Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji jest partnerem projektu WOW Festival, realizowanego w ramach programu ERASMUS+ SPORT - Not-for-Profit European Sport Events.
Projekt pozwoli na zorganizowanie w przyszłym roku międzynarodowej imprezy sportowej we Włoszech, z udziałem przedstawicieli państw europejskich. Ideą przewodnią jest promowanie aktywności sportowej z wykorzystaniem nowych sportów. Oprócz wydarzeń sportowych zorganizowane zostaną spotkania tematyczne nt. włączenia społecznego, stylu życia, a także roli sportu w edukacji. Polskę reprezentował będzie Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji. Liderem projektu i głównym organizatorem wydarzenia będzie Centro Sportivo Italiano.

Zapraszamy na nasza stronę internetową www.sportinstytut.pl, na fan page na FB oraz do współpracy w unikalnym sportowym projekcie www.traditionalsports.org

Kontakt:
Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie
Dział Public Relations
Patrycja Jaksim
pjakimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »