Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Wrocławski Media Markt w nowej odsłonie!

Wrocławski Media Markt w nowej odsłonie!
Zobacz więcej zdjęć »
Media Markt w CH Auchan we Wrocławiu został gruntownie przebudowany i w piątek, 14 listopada, świętuje otwarcie w nowej odsłonie.
Obecnie jest to jeden z najnowocześniejszych i największych sklepów z elektroniką użytkową w Polsce. Na klientów czekają nowoczesna prezentacja oraz atrakcyjne ceny produktów.

Media Markt  w CH Auchan we Wrocławiu jest od ponad 10 lat pierwszym adresem dla mieszkańców miasta poszukujących inspiracji i fachowej porady przy wyborze artykułów do wyposażenia domu, biura, czy samochodu. Przebudowa marketu jest odpowiedzią na potrzeby klientów i dostosowaniem się do najnowszych trendów na rynku elektroniki użytkowej.

Jako lider polskiego rynku RTV AGD reagujemy na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Poza szerokim asortymentem, oferujemy również nowoczesną prezentację produktów, która ułatwi porównanie ich właściwości i cen, a tym samym również wybór urządzenia dopasowanego do realnych potrzeb kupujących. – powiedział Tomasz Rusak, Dyrektor Zarządzający Media Markt we wrocławskim CH Auchan.

W efekcie dopasowania aranżacji sklepu do zmian zachodzących na rynku elektroniki użytkowej oraz zmieniającego się stylu życia konsumentów powstała nowoczesna powierzchnia blisko 8000 m2 skrojona na miarę potrzeb wymagających i aktywnych klientów:
Na parterze znajdziemy coffe shop - świat stworzony z myślą o smakoszach kawy, z bogatą ofertą ekspresów i akcesoriów (nie tylko dla baristów) oraz największy w Polsce wybór artykułów AGD.
Na drugim piętrze z myślą o osobach dbających o kondycję powstała strefa fit, gdzie można dobrać do swojej aktywności „elektronikę sportową”, jak np. pulsomierze, krokomierze, czy kamery akcji. Nową, większą przestrzeń zyskała strefa urządzeń mobilnych – laptopów, smartfonów i tabletów, należąca do najsilniej rozwijającego się segmentu. W dziale telewizorów łatwo można porównać parametry najbardziej zaawansowanych technologicznie odbiorników.

Nowością są liczne strefy prezentacji produktów i miejsc do degustacji.

W ofercie marketu można znaleźć również produkty marek własnych: ok., ISY, PEAQ, KOENIC, zdobywające coraz większe uznanie wśród klientów i stanowiące alternatywę do klientów poszukujących tańszych rozwiązań w porównywalnej jakości.

Media Markt oferuje również szeroki zakres usług m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, możliwość oddania w sklepie zużytego sprzętu, czy usługi kredytowe w celu sfinansowania zakupu. Media Markt wraz z parterami Orange i NC+ proponuje także korzystanie ze Strefy Usług, gdzie można otrzymać dodatkowe korzyści finansowe.

W sklepie można odbierać towary zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl .

Z okazji ponownego otwarcia marketu, na klientów czeka wiele atrakcji, m.in. wielbiciele futbolu mogą zmierzyć się w turnieju piłkarskim na konsolach

Specjalna oferta otwarciowa (po przebudowie) obowiązuje od 14-12.11.2014r.– wybrane produkty:

-  Tablet Tracer na Androidzie za 99 zł;
-  Zestaw do zabudowy: Beko piekarnik + płyta gazowa 999 zł;
-  Telewizor 42 cale marki LG z technologią 3D za 1699 zł;
-  Kino domowe Yamaha za 1999 zł.O Media Markt:
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.


Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »