Moda » Bielizna

Wróżenie z biustu w Li PARIE

Wróżenie z biustu w Li PARIE
Zobacz więcej zdjęć »
Na ANDRZEJKI salony Li PARIE przygotowują mnóstwo atrakcji. Będą wróżki-brafitterki, chińskie ciasteczka z wróżbami, słodkości i upominki. Andrzeje i ich partnerki otrzymają 30% upust na zakupy. Pozostali mogą liczyć na 15% rabat.

Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, możesz przekonać się w ANDRZEJKI - brafitterki z salonów Li PARIE mają magiczne moce. Z każdych piersi wyczarują piękny i krągły biust, który stanie się obiektem nie tylko męskich westchnień.

Wygląd i kondycja kobiecych piersi niemalże w 99% procentach zależy od bielizny jaką nosimy. Dobrze dobrany biustonosz ładnie eksponuje piersi, poprawia prezencję dekoltu, a także prostuje i optycznie wyszczupla sylwetkę. Badania wykazują, iż blisko 95% kobiet nosi źle dobrane staniki. Dlatego w salonach Li PARIE tak dużą wagę przywiązuje się do edukacji w kwestii prawidłowego doboru bielizny. Jolanta Lewicka, właścicielka Li PARIE, przez klientki nazywana dobrą wróżką, to jedna z najbardziej doświadczonych brafitterek w Polsce, która przez 15 lat swojej kariery zaczarowała już tysiące biustów i sprawiła, iż wiele kobiet odnalazło i zaakceptowało swoją kobiecość. Z dumą opowiada o efektach swojej pracy -„Czasami klientki mówią mi, że brafitting to taka czarodziejska różdżka, za dotknięciem której wiele się zmienia. Nic dziwnego kobieta akceptująca swoją kobiecość, jest spełniona i szczęśliwsza, a nie od dziś wiadomo, że wtedy wszystko przychodzi łatwiej.”

W ANDRZEJKI w Li PARIE oprócz bieliźnianej metamorfozy zakosztujemy specjalnie na tą okazję przygotowanych słodkości, także tych z wróżbami. Zatem ruszajmy do salonów Li PARIE. Niech andrzejkowe wróżby i najskrytsze marzenia staną się rzeczywistością, a piękny i zadbany biust będzie pierwszym krokiem do ich spełnienia.
W dniu Św. Andrzeja zapraszamy także mężczyzn, na których czeka męska bielizna w super cenach. A dla wszystkich zestresowanych przedświąteczną gorączką – uwaga – w prezencie odstresowujące piersi, do ściskania i relaksowania - do woli!

Salony Li PARIE:
CH. Złote Tarasy (czynny od poniedziałku do soboty 9:00-2:00, w niedzielę do 21:00)
Ul. Chmielna 15 (czynny od poniedziałku do piątku 10:00 - 21:00, w sobotę do 20:00, oraz w niedzielę 12:00 - 18:00)
www.bieliznaliparie.pl

Więcej informacji udzieli:
Agnieszka Kołogrecka Tel. 601 40 70 33
agnieszka@bwpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »