Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wrześniowe nagrody za publikacje artykułów w serwisach Grupy Kafito

Wrześniowe nagrody za publikacje artykułów w serwisach Grupy Kafito
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy sponsor nagród otwiera wrześniową edycję konkursu „Publikujesz artykuły – zdobywasz nagrody”. Aby zdobyć cenne upominki wystarczy, że opublikujesz artykuł na jednym z serwisów Grupy Kafito a inni go polubią.

Zasady konkursu są bardzo proste. Publikujesz w serwisach prasowych: centrumpr.pl, archnews.pl i news.kafito.pl oraz we wszystkich serwisach tematycznych Grupy Kafito dowolną ilość artykułów prasowych. Użytkownicy portalu, oddając głos na informacje, przyznają punkty. Wyniki z poszczególnych tygodni i miesięcy można śledzisz w osobnej zakładce z rankingami ocen i odwiedzin. Na koniec każdego miesiąca troje uczestników z najwyższymi notami zostanie nagrodzona cennymi nagrodami.

„Sierpniową edycją uważamy za zamkniętą. Do konkursu zgłosiło się bardzo dużo osób. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu odnośnie nowego konkursu na naszych portalach"- mówi Sławomir Połomski z Grupy Kafito. - „Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji naszego konkursu, które potrwają do końca roku" - dodaje.

Wyniki rankingu sierpniowego:

Miejsce 1 -martaa

Miejsce 2 - Kamila Nowakowska

Miejsce 3 - modapokazy


Nowy sponsor wrześniowych nagród

Sponsorem wrześniowej edycji konkursu „Publikujesz artykuły - zdobywasz nagrody" jest NZOZ Centrum Leczenia Otyłości. Osoba, która zdobędzie największą ilość punktów otrzyma zaproszenie do prywatnej przychodni ekspercko-konsultacyjnej. Wizyta u lekarza i dietetyka będzie obejmować: analizę składu organizmu, wywiad lekarski i dietetyczny oraz indywidualne dobranie diety. Więcej informacji o NZOZ Centrum Leczenia Otyłości na stronie www.zdroweodchudzanie.pl

Nagrody za drugie i trzecie miejsce ufundowała Grupa Kafito - będą to: plecaczek turystyczny do noszenia na jednym ramieniu oraz pomocnik biurowy z zegarkiem.

Grupa Kafito jest również otwarta na propozycje współpracy od firm zainteresowanych sponsorowaniem nagród programu.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na: http://kafito.eu/konkurs

..................................................................................................................


NZOZ Centrum Leczenia Otyłości jest prywatną przychodnią ekspercko-konsultacyjną, posiadającą 20 placówek w całej Polsce. Działamy od ponad 15 lat, świadcząc naszym pacjentom porady i usługi medyczne najwyższej jakości.

Głównym obszarem działalności Centrum jest leczenie otyłości i nadwagi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób metabolicznych. Oferujemy także szereg usług komplementarnych obejmujących porady lekarzy medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych, rehabilitantów, psychologów, fizjoterapeutów. Realizujemy kompleksowy, autorski program bezpiecznego i efektywnego leczenia otyłości i nadwagi.

W NZOZ Centrum Leczenia Otyłości przyjmują lekarze i dietetycy, których kompetencje potwierdzone są tytułami naukowymi oraz doświadczeniem klinicznym. 

Grupę Kafito tworzą serwisy przeznaczone do promocji firm i stron internetowych za pomocą darmowej reklamy oraz bezpłatnych publikacji. Pion działania stanowią cztery serwisy - Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl i Egadki.pl, wspomagane przez ponad 135 vortali internetowych. W 2008 roku firma rozpoczęła współpracę z polskimi agencjami PRowymi dostarczającymi najwyższej jakości artykuły do Centrum Prasowego. Wysoka jakość i zawartość serwisów skupionych w Grupie Kafito została doceniona przez administrację Spisu Katalogów SEO nadając serwisowi Kafito.pl rangę VIP, oraz przez administrację Google, która pozytywnie zweryfikowała serwis CentrumPR.pl kwalifikując go jako źródło dla Google News.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GUTPR
http://www.gutpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »