Technologie » AGD - RTV

Wrzuć najwyższy bieg z nową golarką Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec

Nowe golarki marki Braun Serii 5 to chwila, na którą czekali wszyscy mężczyźni. Dzięki najnowszej technologii FlexMotionTec™ i zwiększonej aż o 20 procent mocy, innowacyjne i eleganckie golarki dają gwarancję precyzyjnego efektu i komfortu golenia skóry. Urządzenia dedykowane są mężczyznom, któr

Golarki Braun Serii 5 łączą w sobie moc i precyzję działania. Dla uzyskania dokładnego efektu golenia urządzenia zostały wyposażone w najnowszą technologię FlexMotionTec™. Ta innowacja technologiczna zwiększa dokładność golenia i zapewnia lepszy kontakt ostrzy ze skórą. Nawet w przypadku problematycznych miejsc na twarzy i szyi.

Technologia FlexMotionTec™ oparta została na współdziałaniu dwóch rozwiązaniach. System MicroMotion polega na odrębnie zamocowanych elementach tnących głowicy. Elementy mogą poruszać się dynamicznie i niezależnie od siebie. Tym samym dopasowują się do najmniejszych nieregularności skóry. Rozwiązanie MacroMotion pozwala na odchylenie głowicy aż o 40% i dokładne dopasowanie jej do większych konturów twarzy. Razem z opatentowanym system UltraActiveLift™, polegającym na oscylującym zespole noży tnących, technologia FlexMotionTec™ gwarantuje efekt gładko ogolonej twarzy i szyi przy zaledwie kilku pociągnięciach golarki.

Wszystkie golarki marki Braun Serii 5 są wodoodporne. Model 5040 Wet&Dry pozwala na dokładne golenie na sucho i na mokro przy użyciu pianki lub żelu. Jest to pierwszy model wyposażony w całkowicie nową, inteligentną bazę czyszcząca Clean & Charge. Testy dowodzą, iż korzystanie z bazy jest bardziej higieniczne niż mycie golarki pod bieżącą wodą. 4-stopniowa, alkoholowa, inteligentna baza czyszcząca czyści, smaruje i ładuje golarkę za pomocą tylko jednego przycisku. Dzięki temu dokładność i skuteczność golenia jest gwarantowana przy każdym użyciu.

 Golarki Braun Serii 5 prezentują zupełnie nowy, stylowy design nawiązujący do samochodów sportowych. Szczególnie podkreśla to wykorzystanie czerwonego koloru, który symbolizuje dynamiczną, pełną siły i testosteronu jazdę. Także elegancka i ergonomiczna obudowa golarek została stworzona z myślą o samochodach Formuły 1. Czysta w formie powierzchnia urządzeń pokryta została miękką, czarną i elegancką gumą z punkcikami dla możliwości lepszego chwytu. Ten element obudowy bezpośrednio nawiązuje do konstrukcji kierownicy samochodów sportowych. Dynamiczne i sportowe linie golarek i baz czyszczących podkreślone zostały przez połączenie błyszczących materiałów i matowych powierzchni. W konstrukcji golarki zastosowano technologię Monocque, która dodatkowo wzmocniona została specjalnymi włóknami zapewniającymi trwałość i odporność urządzenia.

Dzięki wysoko wydajnej technologii FlexMotionTec i doskonałemu wzornictwu golarki Braun Serii 5 będą najbardziej męskimi i eleganckimi gadżetami w każdej łazience. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »