Technologie » Komputery

Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej

Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, kontynuuje współpracę z "Rzeczpospolitą", najczęściej cytowaną gazetą w kraju, będącą jednym z liderów prasy codziennej w Polsce.

Efektem współpracy jest dołączenie po raz kolejny do gazety "Rzeczpospolita" płyty CD z programem Kaspersky Internet Security 2010 zapewniającym kompletną ochronę komputera. Program Kaspersky Internet Security 2010 dołączony do "Rzeczpospolitej" to w pełni funkcjonalna, trzymiesięczna wersja. Produkt jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows 7.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Po 3 miesiącach korzystania z programu zarejestrowani Czytelnicy mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania Kaspersky Internet Security 2010 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wydanie "Rzeczpospolitej" z płytą pojawi się w sprzedaży 15 lutego 2010 r.

Informacje o Kaspersky Internet Security 2010

Kaspersky Internet Security 2010 wykorzystuje wyróżniane nagrodami, unikatowe technologie zapewniające niezrównaną ochronę przed cyberprzestępcami i hakerami. Technologia firmy Kaspersky Lab zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed około 30 000 zagrożeń, jakie pojawiają się każdego dnia, bez konieczności nieustannego pobierania uaktualnień. Filtrowanie adresów witryn WWW ostrzega użytkowników przed podejrzanymi stronami internetowymi, a technologia Bezpieczne Uruchamianie pozwala użytkownikom bezpiecznie uruchamiać i przeglądać podejrzane strony internetowe. Technologia Kaspersky Security Network, system wczesnego ostrzegania oparty na współpracy użytkowników, pozwala na identyfikowanie nowych szkodliwych programów, co w połączeniu z bogactwem metod prewencyjnych, takich jak udoskonalone mechanizmy analizy heurystycznej (behawioralnej) plików wykonywalnych i skryptów, daje kompletną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami cyberprzestępczymi. Więcej informacji o produktach Kaspersky Lab z linii 2010 można znaleźć tutaj: www.kaspersky.pl/2010.

Informacje o "Rzeczpospolitej"

"Rzeczpospolita" to jeden z liderów prasy codziennej w Polsce. To najczęściej cytowana gazeta w naszym kraju, bez której nie wyobrażają sobie pracy ani szefowie firm, ani politycy, ani zwykli czytelnicy. "Rzeczpospolita" to gazeta informacyjna i specjalistyczna zarazem, poddająca analizie sprawy społeczno-polityczne, zjawiska kulturalne a także prawo i biznes. Więcej informacji o "Rzeczpospolitej" można znaleźć na stronie: www.rp.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »