Technologie » Komputery

Wspólny kierunek - Solaris i EQ System

Wspólny kierunek - Solaris i EQ System
Zobacz więcej zdjęć »
Procesy produkcyjne zachodzące w danej branży często różnią się jedynie niuansami, jednak to właśnie one niejednokrotnie stanowią o sile przewagi konkurencyjnej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 W momencie, w którym organizacja musi zmierzyć się ze stale rosnącą liczbą zleceń, wysokimi oczekiwaniami klientów względem terminowości, jakości czy szybkości i efektywności serwisu, dotychczasowe narzędzia mogą okazać się niewystarczające.

Rozwiązaniem, które ma sprostać temu wyzwaniu są wyspecjalizowane systemy do planowania i harmonogramowania produkcji. Ważny jest też partner biznesowy, który będzie w stanie przetworzyć oczekiwania i wymagania na „język systemowy”.

Firma Solaris BUS & Coach S. A. wybrała do tego zadania EQ System. Doświadczenie naszych specjalistów w branży automotive umożliwiło stworzenie bardzo szczegółowej koncepcji nowoczesnego planowania produkcji. Dlaczego firma Solaris BUS & Coach S.A. zdecydowała się na współpracę właśnie z nami i system Asprova APS? Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Tomaszem Skrzypczakiem, który w firmie Solaris pełni rolę Kierownika Działu Przygotowania Produkcji.

 
Co skłoniło Państwa do poszukiwania systemu wspierającego harmonogramowanie produkcji?

Czytaj całość artykułu tuta: https://www.erp-view.pl/aps/wspolny_kierunek_solaris_i_eq_system.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »