Technologie » Komputery

Współpraca wciąż wyzwaniem w organizacjach

Współpraca wciąż wyzwaniem w organizacjach
Zobacz więcej zdjęć »
Współpraca nad pasjonującym projektem może przynieść spektakularne rezultaty: innowacyjny model samochodu, nowa linia odzieżowa, przełomowa kampania nowego smartfona… Wymiana wiedzy i doświadczeń sprawia, że wszystko staje się możliwe.

Jednak skuteczne współdzielenie informacji to tylko połowa sukcesu.

Trudności często wiążą się z ich sprawną archiwizacją i aktualizacją. Wiele firm zmaga się ze znalezieniem odpowiednich narzędzi do współpracy, które umożliwią bezpieczne przechowywanie, przetwarzanie i wymianę danych. Rozwiązania do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM) wychodzą naprzeciw tym wyzwaniom.

Czasy, kiedy zespoły projektowe pracowały w obrębie jednego budynku, już dawno minęły. Obecnie innowacyjne produkty i usługi coraz częściej powstają w wyniku kooperacji międzynarodowej. Zespoły z różnych zakątków świata współpracują, korzystając z wirtualnych narzędzi, współdzieląc informacje i know-how, niezależnie od swojej lokalizacji. Co więcej, współpraca może się odbywać nie tylko między pracownikami danego przedsiębiorstwa, lecz również uwzględniając partnerów zewnętrznych, dostawców i klientów. W takim środowisku znalezienie odpowiednich rozwiązań technologicznych, które usprawnią działanie organizacji, stanowi wyzwanie dla wielu organizacji.


Czytaj całość artykuł: https://www.erp-view.pl/ecm/wspolpraca_wciaz_wyzwaniem_w_organizacjach.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »