Firma » Biznes

Współpraca z Legniczaninem ruszyła!

Dzisiejszego dnia Agencja SEDNO rozpoczęła współpracę z portalem Legniczanin.pl. Od tego momentu cyklicznie w dziale „Sedno Biznesu” na stronie internetowej portalu będą ukazywać się tematyczne artykuły pisane przez ekspertów związanych z Agencją SEDNO.

Już dziś można przeczytać  pierwsze artykuły spod naszego pióra na stronie www.legniczanin.pl w rubryce „Sedno Biznesu”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jeden z artykułów związany jest z aktualną tematyką  Euro 2012, a dokładnie podsumowania skutków Euro dla legnickiej branży hotelowej, gdzie można  dowiedzieć  się jak legnickie hotele funkcjonowały podczas tej imprezy.

Drugi z artykułów  traktuje o współpracy Agencji SEDNO z portalem Legniczanin.pl, jej celach i kwestii których będzie dotyczyła. Prezes Agencji SEDNO Adrianna Zbińska opowiada o tym czego będą dotyczyły przyszłe artykuły mające pojawić się na portalu. „-Będziemy poruszać tematy aktualne dla przedsiębiorców, komentować zmiany w prawie, poruszać kwestie zarządzania, sprzedaży, czy też innowacji. Nie zabraknie praktycznych informacji dla legnickiego biznesu.” – mówi Adrianna Zbińska.

Kolejne artykuły pojawią się wkrótce, wraz z narastającą współpracą i rozwojem rubryki „Sedno Biznesu” na portalu Legniczanin.pl.

Oba artykuły można przeczytać pod linkami:

http://legniczanin.pl/wiadomosci-legnica-informacje/77-legnica/16091-biznes-legnica-sedno-agencja-szkolenia-legniczanin

http://legniczanin.pl/biznessednolegnicalkbsebo/333-sednoszkolenialegnicaszkolimy/16092-biznes-hotel-legnica-sedno-szkolenia-agencja-legniczanin

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Kutyła
email: kk@agencjasedno.pl,
Tel. (76) 722 88 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »