Dom » Budownictwo

Wszystko o wykładzinach w dwóch nowych internetowych serwisach tematycznych Coniveo

Wszystko o wykładzinach w dwóch nowych internetowych serwisach tematycznych Coniveo
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Coniveo uruchomiła nową wersję platformy obiektowe.pl oraz serwis internetowy lvt.info.pl. Nowoczesne portale umożliwiają porównanie różnych rodzajów wykładzin dla instytucji.

Osoby poszukujące pokryć podłogowych do biur i instytucji znajdą na nich ofertę ponad 400 kolekcji i ponad 8 tysięcy wzorów wykładzin obiektowych, a także chemii budowlanej i akcesoriów niezbędnych do ich ułożenia.

Pierwszy z dwóch uruchomionych serwisów - obiektowe.pl został unowocześniony z myślą o wszystkich, którzy poszukują kompleksowych informacji o dostępnych na rynku wykładzinach obiektowych. Zaprezentowano w nim ofertę 21 producentów wykładzin obiektowych z Polski i zagranicy. Zainteresowani znajdą tu szczegółowe informacje o różnorodnych wykładzinach dywanowych i elastycznych do biur, instytucji, szkół czy placówek medycznych. 

Z kolei serwis lvt.info.pl to platforma w całości dotycząca paneli winylowych (LVT). Można na niej znaleźć szczegółowe informacje na temat zastosowania tego materiału, jego właściwości, obejrzeć przykładowe realizacje oraz zapoznać się z metodami prawidłowego montażu.  

- Serwis obiektowe.pl to jedyna na polskim rynku profesjonalna wyszukiwarka wykładzin podłogowych do biur i instytucji. Pierwsza wersja serwisu została uruchomiona dwa lata temu i cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Jednak od tego czasu na rynku wiele się zmieniło, dlatego zdecydowaliśmy się na przebudowę tego serwisu. Z kolei panele LVT są nowym materiałem wśród wykładzin obiektowych, stad pomysł, żeby poświęcić im odrębną stronę internetową – mówi Katarzyna Włodarczyk, specjalista ds. marketingu w firmie Coniveo, odpowiedzialna za koncepcję funkcjonalną i opiekę nad serwisami. 

W serwisie obiektowe.pl zastosowano rozbudowaną wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie odnalezienie właściwego produktu. Wyniki wyszukiwania można sortować według cech produktów, m.in. według miejsca zastosowania, koloru, wzoru czy struktury. Dzięki współpracy z producentami, podstrony produktowe są bogato ilustrowane zdjęciami, które prezentują kolor i strukturę wykładzin oraz możliwości aranżacji wnętrz z ich wykorzystaniem.

Serwis na temat wykładzin LVT zawiera kompletne informacje na temat tego rodzaju pokryć podłogowych, które zyskują popularność na polskim rynku. Rozbudowana jest zwłaszcza podstrona z przykładowymi realizacjami, na której można znaleźć zarówno projekty wykonane w Polsce, jak i  w Europie.

Nowe serwisy tematyczne są dostępne pod adresami www.obiektowe.pl oraz www.lvt.info.pl.  Wszystkie produkty w nich zaprezentowane są dostępne w ofercie firmy Coniveo. Firma jest również administratorem strony. Serwis umożliwia także bezpośredni kontakt ze specjalistami Coniveo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goodflow Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »