Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wybierz najlepszą ikonę SITAG!

Wybierz najlepszą ikonę SITAG!
Zobacz więcej zdjęć »
Do 30 kwietnia internauci mogą wygrać swój ulubiony fotel w ramach konkursu zorganizowanego na Facebooku przez firmę SITAG. Formy siedzenia. Konkurs jest elementem szerszej kampanii, która podsumowuje 20 lecie istnienia firmy.

Kampania nosi tytuł "Ikony SITAG. Forma to diagram sił". Pokazuje najlepsze produkty marki SITAG oraz przypomina historię ich powstania w bardzo oryginalnej formie grafik przygotowanych przez Andrzej Dobosza. Od listopada 2014 roku grafiki i inspirujące je fotele były prezentowane w mediach i Internecie.

Kolejnym etapem działań jest konkurs dla internautów, którzy mogą pokusić się o wymyślenie własnych skojarzeń z wybranym fotelem z oferty SITAG. Dostępnych jest 9 propozycji. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich tą, która chwyci go za serce.

Na uczestników konkursu czekają nagrody. W konkursie oprócz fotela można wygrać jedną z grafik przygotowanych przez Andrzeja Dobosza na potrzeby kampanii. Aplikacja konkursowa oraz regulamin dostępne są na profilu facebookowym firmy SITAG Formy Siedzenia.

Ostatnim elementem kampanii "Ikony SITAG. Forma to diagram sił" będzie cykl paneli dyskusyjnych na temat problemu kopiowania we współczesnej architekturze. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 12 do 15 maja w czterech miastach Polski, kolejno: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku oraz Wrocławiu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej SITAG Formy Siedzenia.

Informacje dotyczące konkursu:

Organizator:

- SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o.

Nagrody:

- 1x fotel marki SITAG - będący jedną z dziewięciu ikon SITAG

- 3x grafiki o formacie 70 cm x 70 cm

Czas trwania konkursu:

- 03.04.2015 - 30.04.2015

Zadanie konkursowe:

- Uczestnik konkursu ma za zadanie wybranie według własnej oceny najciekawszej Ikonę SITAG oraz uzasadnienie swojego wyboru, w postaci podania krótkiego skojarzenia z wybraną ikoną.      

https://www.facebook.com/SITAGpl

https://www.facebook.com/SITAGpl/app_133696533402323

 

O SITAG

SITAG to marka foteli biurowych klasy PREMIUM będących synonimem doskonałych rozwiązań ergonomicznych i technicznych, nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie producenta pozwoliło na wykreowanie silnej i powszechnie znanej marki. Firma SITAG Formy Siedzenia produkuje fotele biurowe klasy PREMIUM od 1994roku. Dynamiczny rozwój firmy zapewniła starannie dobierana do potrzeb polskich odbiorców i wciąż uaktualniana oferta bazująca na oryginalnym, własnym wzornictwie.

Kontakt medialny

Adam Korpalski

KLAXON Communications

ul. Górczewska 216/403

01-460 Warszawa

tel. 22 216 99 12

tel. 22 370 29 05

fax. 22 370 29 44

mail: adam.korpalski@klaxon.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KLAXON Communications
http://www.klaxon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »