Technologie » Komputery

Wydajna analityka predykcyjna dla Big Data wzbogaca platformę Digital Business Platform Software AG

Wydajna analityka predykcyjna dla Big Data wzbogaca platformę Digital Business Platform Software AG
Zobacz więcej zdjęć »
Software AG ogłosiła dziś, że platforma cyfrowa Digital Business Platform została wzbogacona o wysokowydajne rozwiązania do analityki predykcyjnej wielkich zbiorów danych (Big Data).

Są one przeznaczone dla firm z takich branż, jak: handel detaliczny, produkcja, usługi finansowe, telekomunikacja, usługi użyteczności publicznej czy turystyka i hotelarstwo. Dzięki nowoczesnej analityce predykcyjnej firmy te będą mogły szybciej i łatwiej uzyskiwać dostęp do kluczowych informacji biznesowych, prognozować je i odpowiednio reagować.
Wolfram Jost, CTO, Software AG, powiedział:

Zdolność przewidywania najbardziej prawdopodobnych zdarzeń jest niezbędna, aby spełniać oczekiwania klientów, ulepszać działalność operacyjną i pokonywać konkurencję. Analityka predykcyjna wykorzystuje wzorce, obecne w danych historycznych i danych czasu rzeczywistego, aby wskazywać przyszłość. Dodanie analityki predykcyjnej do naszej platformy cyfrowej zwiększa znacząco jej możliwości i pozwala naszym klientom rozpoznawać przyszłe ryzyka i szanse w zakresie przychodów, zasobów, czy wyników, a następnie podejmować odpowiednie działania.

Software AG wbudował narzędzia Zementis ADAPA (Adaptive Decision and Predictive Analytics) w platformę Apama Streaming Analytics, aby móc zaoferować firmom wiedzę biznesową i analitykę w jednym. Oprogramowanie Zementis ADAPA jest ultraszybką i opartą na standardach platformą wdrożeniową oraz silnikiem scoringowym do analizy predykcyjnej. Wykorzystuje algorytmy, które wykrywają wzorce w dużych zbiorach danych Big Data i niosą ze sobą podobne wydarzenia i skutki w przyszłości.Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/business_intelligence/wydajna_analityka_predykcyjna_dla_big_data_wzbogaca_platforme_digital_business_platform_software_ag.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »