Moda » Odzież

Wygoda i wysoka jakość pikowania z nową maszyną TL2010Q od JUKI

Wygoda i wysoka jakość pikowania z nową maszyną TL2010Q od JUKI
Zobacz więcej zdjęć »
Z myślą o pikowanych przeszyciach i coraz popularniejszych patchworkach japońska marka JUKI opracowała najnowszy model półprzemysłowej maszyny - JUKI TL2010Q. Dzięki wzmocnionej konstrukcji i praktycznym rozwiązaniom, stosowanym w maszynach przemysłowych, urządzenie ułatwia pracę z kilkoma warstwami

Jednoigłową maszynę TL2010Q, z funkcją pikowania i haftowania, charakteryzuje mocniejsza konstrukcja niż w przypadku typowych maszyn domowych. Metalowa obudowa oraz trwałe japońskie podzespoły pozwalają na uzyskanie większej prędkości szycia (1500 ściegów/min) przy dużej stabilności. Umożliwia to uzyskanie precyzyjnie równego ściegu bez wysiłku i sprawia, że wykonanie dużej ilości przeszyć, także na grubej tkaninie typu skóra czy jeans, jest mniej męczące.

Idealne ściegi

Dla ułatwienia pracy i zapewniania perfekcyjnych efektów urządzenie wyposażono w rotacyjny chwytacz oraz możliwość płynnej regulacji długości ściegu do 6 mm. Mechanizm kontroli prędkości szycia i regulacja docisku stopki, pozwalają na dostosowanie trybu szycia do grubości tkaniny lub liczby warstw. Regulacja odbywa się za pomocą pokrętła z suwakiem, co jest szczególnie przydatne w przypadku pikowania swobodnego lub szycia ze stałą prędkością. W maszynie zastosowano specjalny system naprężaczy nici. Rozwiązanie sprawia, że nawet w przypadku bardzo mocno skręconej nici naprężenie w wykonywanych ściegach jest zawsze stabilne, co pozwala uzyskać wysoką jakość przeszyć.

Pełen komfort

Dużym ułatwieniem pracy jest mechanizm automatycznego nawlekania i obcinania nici za pomocą znajdującego się pod stopą pedału. Maszyna TL2010Q wyposażona została w dodatkowy stolik, zwiększający pole pracy oraz dźwignię kolanową, służącą do podnoszenia stopki bez konieczności odrywania rąk od materiału. Zamontowane oświetlenie LED precyzyjnie oświetla miejsce szycia nie męcząc wzroku. JUKI TL2010Q posiada funkcję pikowania, ale także ręcznego haftowania, pozwalające na wykonanie dodatkowych ornamentów. W standardowym wyposażeniu znajdują się stopki do pikowania 1/4 i 1/5, stopka krawędziowa (brzegowa), stopka krocząca, zawijająca materiał, a także dwustronna półstopka do wszywania zamków.

 

W modelu JUKI TL-2010Q można stosować łatwo dostępne i występujące w wielu podklasach stopki i lamowniki do maszyn przemysłowych, co zapewnia zwiększoną uniwersalność oraz gwarancję dobrania właściwych akcesoriów, w zależności od potrzeb.

Więcej informacji na stronie http://hsm.jukieurope.com/product_card/35Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »