Moda » Obuwie

Wygodne buty to raj dla stóp

Wygodne buty to raj dla stóp
Zobacz więcej zdjęć »
Marzysz aby o butach tak wygodnych, że zapominasz, że masz je na nodze? Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją butów Flexx. Obuwie produkowane jest w całkiem nowej technologii. Cholewki są miękkie a podeszwy odpowiednio giętkie.

Kolekcja

 

    Nowa kolekcja butów Flexx to przede wszystkim modele wykonane z bardzo miękkich skór naturalnych. W butach zastosowano nie tylko miękkie skóry ale również bardzo giętkie podeszwy flexible. Dzięki nowoczesnym spodom buty idealnie przylegają do kształtu stopy. Wpływa to nie tylko na komfort ale na aspekt wizualny. Modele prezentują się zgrabnie nie tracąc przy tym na komforcie.

 

Kolorystyka

 

   Nowa odsłona obfituje w charakterystyczną dla tej pory roku czerń a więc w kolor uniwersalny a również jakże praktyczny. Niektóre modele wzbogacono odcieniami ciemnego popielu a także modnego w tym roku koloru granatowego. 

 

Obcasy

 

   W kolekcji Flexx dominują stabilne obcasy. Dla Pań preferujących maksimum wygody oferujemy modele osadzone na słupkach wysokości 4 cm. Panie lubiące wyższe obcasy mogą natomiast wybrać modele na 8-9 cm obcasach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

korzo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »