Firma » Reklama

Wygraj Opla Astrę IV na 20 lecie ARCHON+

Wygraj Opla Astrę IV na 20 lecie ARCHON+
Zobacz więcej zdjęć »
Projekty domów jednorodzinnych cieszą się od wielu lat ogromnym zainteresowaniem Klientów. Biura projektowe przyciągają inwestorów bardzo atrakcyjnymi prezentacjami graficznymi, przemyślanymi układami funkcjonalnymi oraz… coraz ciekawszymi promocjami.

Biuro Projektów ARCHON+, znane z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań projektowych, podnoszących energooszczędność oraz komfort realizowanych domów, obchodzi w tym roku 20 lecie działalności projektowej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z tej okazji zapraszamy wszystkich naszych Klientów, którzy do końca roku zakupią projekt domu ARCHON+, do udziału w Wielkiej Loterii. Główną nagrodą jest bardzo atrakcyjny i nowoczesny Opel Astra IV o wartości 60 000 zł mówi Jerzy Kala PR manager z Biura Projektów ARCHON+. Samochód przez miesiąc mogli oglądać Klienci krakowskiej Galerii Kazimierz oraz jednocześnie zapoznać się z najnowszą ofertą liczącą ponad 650 gotowych projektów domów. Loteria już w kwietniu - czyli w pierwszym miesiącu od uruchomienia- odnotowała rekordową w historii firmy liczbę uczestników. Dodatkową zachętą do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu są comiesięczne losowania nagród rzeczowych, których pula w tej edycji wynosi aż 180 000 zł dodaje Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+.

Wielki Finał V edycji Loterii Kup Projekt domu i wygraj samochód

20 kwietnia, w siedzibie głównej ARCHON+ odbyło się uroczyste losowanie nagrody głównej V edycji Loterii Kup Projekt Domu i Wygraj Samochód. Losowanie przebiegało pod nadzorem osoby uprawnionej przez Ministra Finansów do nadzoru losowań w loteriach promocyjnych. Srebrna Skoda Octavia o wartości 60 000 zł trafiła do Pana Łukasza z miejscowości Sygneczów, który w kwietniu 2009 r. zakupił projekt domu w rudbekiach. Pan Łukasz długo nie mógł uwierzyć, że właśnie został właścicielem nowiutkiego samochodu. Wielokrotnie podkreślał fakt, że pierwszy raz udało Mu się wygrać w loterii i od razu taką cenną nagrodę. Teraz, sprzedając stary samochód, będzie mógł szybciej dokończyć budowę swojego wymarzonego domu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Loterii, którzy obdarzyli nas zaufaniem, wybierając projekt domu z bogatej kolekcji projektów domów ARCHON+. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w aktualnej edycji Loterii na 20-lecie ARCHON+. Losowanie najnowszego, stylowego Opla Astry IV już w styczniu 2011 r.
- zachęca Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+.

źródło: www.archon.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »