Rozrywka i wypoczynek » Gry

Wygraj PlayStation 3 - Dni otwarte Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza

Wygraj PlayStation 3 - Dni otwarte Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza
Zobacz więcej zdjęć »
Gracze komputerowi w najbliższą sobotę (31 marca) będą mieli szansę wygrania PlayStation 3 - wystarczy być biegłym w "Fifa 2012", "Xpand Rally Extreme" czy "Fruit Ninja". Turniej gier komputerowych rozpocznie się o godz. 11.00 w siedzibie Bielskiej Wyższej Szkoły im. Tyszkiewicza w Bielsku-Białej.

Rozgrywki komputerowe to jedna z wielu atrakcji przygotowanych w ramach Dni Otwartych Uczelni.

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza otwiera swoje podwoje już w piątek 30 marca. Przygotowano między innymi wykłady i prezentacje na temat ogrodnictwa, architektury, hotelarstwa, rynku pracy oraz internetu i programowania. W trakcie Dni Otwartych odbędzie się również wystawa schroniska dla zwierząt promująca działanie nieformalnej grupy przyjaciół psów OMO.

Zainteresowani internetem, programowaniem i nowinkami ze świata PC będą mogli uczestniczyć w wykładach dotyczących e-learningu, nauczą się tworzyć gry 3D oraz poznają środowisko Flash. Poza tym zorganizowane zostaną warsztaty z robotyki oraz dotyczące multimediów. 

Właściciele ogrodów będą mogli uzyskać porady studentów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania z cyklu "Ogród po zimie". 

Odbędą się również wykłady i prezentacje studentów Architektury Wnętrz, Architektury Krajobrazu, kierunków związanych z hotelarstwem ("Hotelarstwo XXI wieku"). Dowiemy się szczegółów programu "Erazmus" oraz poznamy rynek pracy - w czasie Targów Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji.

Szczegółowy harmonogram dni otwartych BWS znajduje się na stronie www.tyszkiewicz.edu.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Witold Barłóg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »