Dom » Budownictwo

Wyjątkowe ceny mieszkań w INPRO

Wyjątkowe ceny mieszkań w INPRO
Zobacz więcej zdjęć »
INPRO wprowadziło specjalną ofertę targową. Wszyscy klienci, którzy skorzystają z promocji będą mogli kupić mieszkania na osiedlach Debiut i Harmonia Oliwska w niższych cenach. Ponadto, do każdego mieszkania na rodzinnym osiedlu OPTIMA jedno miejsce postojowe naziemne oferowane jest gratis.

Osiedle Debiut zlokalizowane jest przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Dużym atutem inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej i kolejowej, dzięki której szybko można dotrzeć do dowolnego miejsca w Trójmieście.

W ramach pierwszego etapu powstaną dwa czterokondygnacyjne budynki wyposażone w słoneczne balkony i loggie. Właściciele mieszkań na parterze będą mogli się natomiast cieszyć dużymi ogrodami, których powierzchnia wyniesie nawet 200 mkw. 
W podziemiach budynku powstanie nowoczesna hala garażowa, połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą.  W ramach inwestycji zaplanowano także wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, zewnętrzną siłownię i liczne tereny rekreacyjne. 
Planowany termin oddania I etapu inwestycji to koniec października 2018 r. W aktualnej ofercie znajduje się 99 mieszkań, w ramach oferty targowej wszystkie z nich objęte są rabatem w wysokości 5%. 

Harmonia Oliwska powstaje przy ul. Opackiej w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. Osiedle zlokalizowane jest w bliskiej odległości popularnych centrów handlowych, 1,5 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 km od centrum biznesowego Olivia Business Centre. Mieszkańcy osiedla będą mieli bezpośredni dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych. Ponadto, 850 m od inwestycji znajduje się przystanek SKM Gdańsk Żabianka, a 1,3 km przystanek SKM Gdańsk Oliwa. 

Nowoczesne osiedle będzie częściowo ogrodzone i dozorowane z pomieszczenia ochrony. W ramach inwestycji powstaną komfortowe budynki sześcio- i ośmiokondygnacyjne w zabudowie kwartałowej, uzupełnione o słoneczne balkony i tarasy. Ponadto, do mieszkań na parterze przylegać będą ogródki. W ramach inwestycji powstaną także podziemne hale garażowe, piwnice, parking dla rowerów i plac zabaw.  

INPRO przygotowało specjalne promocyjne ceny na wybrane mieszkania trzypokojowe. Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji to 30 październik 2017 r. 

Rodzinne Osiedle OPTIMA powstaje w Gdańsku Jasieniu przy ul. Stężyckiej, zaledwie 1, 9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od trójmiejskiej obwodnicy, która umożliwi dotarcie do centrum miasta zaledwie w 15 minut. 

Inwestycja będzie się składać z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych ze słonecznymi balkonami i ogródkami. Na terenie osiedla zaplanowano liczne tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, duży plac zabaw, parkingi naziemne i stojaki rowerowe. Zaprojektowano także boisko wielofunkcyjne, siłownię zewnętrzną i cześć usługową. Osiedle będzie częściowo ogrodzone i monitorowane. 

Wszystkie mieszkania w ramach osiedla kwalifikują się do rządowego programu dopłat MdM. W aktualnej ofercie znajduje się 113 mieszkań, do końca października do każdego lokalu miejsce postojowe naziemne oferowane jest w cenie mieszkania. Zakończenie realizacji pierwszego etapu planowane jest na koniec października 2017 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 103016 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )