Dom » Budownictwo

Wykładziny kauczukowe nie mają dla nas tajemnic

Wykładziny kauczukowe nie mają dla nas tajemnic
Zobacz więcej zdjęć »
Wykładziny kauczukowe dają projektantom wnętrz i instalatorom olbrzymie pole do popisu, ale wymagają wiedzy i specjalistycznych umiejętności. Pracownicy Coniveo i innych firm instalatorskich zdobywali je podczas dwudniowego szkolenia, które prowadził Rudi Stobert, ekspert z firmy nora systems.

„Wykładziny nora to produkt dający instalatorom olbrzymie możliwości, ale również bardzo wymagający. Układa się go w nieco odmienny sposób, niż wykładziny dywanowe czy elastyczne. Dbamy o to, aby instalatorzy naszych firm partnerskich posiadali umiejętności, które pozwolą im w pełni wykorzystywać możliwości  naszych produktów” – mówi Rudi Stobert  specjalista z działu technicznego firmy nora systems.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPodczas dwudniowego szkolenia instalatorzy zdobywali zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Po tym, jak zapoznali się z właściwościami wykładzin kauczukowych, przyszedł czas na część praktyczną.

„Warsztaty rozpoczęły się nauką podstaw - przygotowania podłoża, czy perfekcyjne cięcie wykładziny kauczukowej. Każda czynność wymaga specjalistycznych narzędzi i materiałów - łączenie wykładziny bezspawowo, na styk, spawanie na gorąco przy pomocy sznura termoplastycznego i spoinowanie na zimno przy pomocy masy jednoskładnikowej. Następnym wyzwaniem była instalacja wykładziny na schodach, która wymaga nie lada precyzji, jednak efekt naprawdę robi wrażenie” - mówi Łukasz Żukowski, kierownik w dziale serwisu firmy Coniveo.

W dwudniowym szkoleniu technicznym firmy nora systems wzięli udział instalatorzy z kilku firm partnerskich, m.in. przedstawiciele firmy Coniveo. Szkolenie odbywało się w dniach 12-13 maja 2014 r. na terenie magazynu firmy Coniveo. Więcej informacji na temat wykładzin kauczukowych nora można znaleźć na stronie: http://www.coniveo.com.pl/Wykladziny-kauczukowe-NoraRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goodflow Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »