Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Wyprawa Kaspersky 7 Volcanoes Expedition: drugi wulkan zdobyty

Wyprawa Kaspersky 7 Volcanoes Expedition: drugi wulkan zdobyty
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab nadal wspiera i inspiruje Olgę Rumjancewą, rosyjską alpinistkę, która podjęła wyzwanie zdobycia najwyższych wulkanów na siedmiu kontynentach świata w ciągu zaledwie jednego roku.

28 lutego Olga ukończyła swoją samotną wspinaczkę na drugi z wulkanów – Kilimandżaro (wcześniej zdobyła Mount Sidley na Antarktydzie). Dotarcie na szczyt tego najwyższego wzniesienia w Afryce (5 895 metrów) zajęło jej zaledwie cztery dni mimo niekorzystnych warunków pogodowych, charakteryzujących się dużą wilgotnością i temperaturą około 0º Celsjusza.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Alpinistka podzieliła się już swoimi pierwszymi wrażeniami ze wspinaczki: „Ukończyłam to zadanie szybciej niż planowałam, chociaż było trudniejsze w porównaniu z pierwszym wulkanem. Grafik wyprawy Kaspersky 7 Volcanoes Expedition jest bardzo napięty i pomiędzy kolejnymi wspinaczkami mam niewiele czasu na zregenerowanie sił. Mimo to moja determinacja nie osłabła, a dzięki wsparciu Kaspersky Lab wiem, że mogę pokonać wszystkie przeszkody”.

 

Kaspersky Lab dostarcza Oldze wszystko, czego potrzebuje do wyprawy. Ponadto zachęca fanów alpinistki do śledzenia jej postępów na Facebooku i wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać wymarzoną wycieczkę dla dwóch osób. Uczestnicy muszą „zameldować się” na Facebooku na jednym z 7 szczytów, na który Olga będzie wspinać się w 2013 roku: https://www.facebook.com/Kaspersky/app_212241575567627. Następnie należy opisać swoją wymarzoną wyprawę, uzasadniając, dlaczego chciałoby się wybrać w taką podróż. Olga wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają bilety do wymarzonego miejsca.        

 

Dzięki pasji do odkrywania i otwierania nowych możliwości Kaspersky Lab posiada długą tradycję wspierania ekspedycji geograficznych. Sam Jewgienij Kasperski jest zapalonym podróżnikiem i dotarł do kilku odległych i niezamieszkałych regionów świata. 

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »