Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 20 czerwca 2020 roku w godzinach 10.00-16.00 Galeria Bemowo zaprasza na wystawę autorskich modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®.

Mieszkańcy Bemowa będą mogli obejrzeć m.in. modele z Gwiezdnych Wojen, środki transportu oraz pojazdy kosmiczne zbudowane z najbardziej znanych i lubianych klocków świata. Wystawa odbędzie się w Spotykalni.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNie lada gratka dla małych i dużych miłośników budowania z klocków LEGO®! W sobotę 20 czerwca w Galerii Bemowo będzie można podziwiać nietypową wystawę pełną modeli i makiet zbudowanych z najpopularniejszych klocków świata. Na zwiedzających będzie również czekać wystawa historii klocków LEGO® przedstawiona w niecodziennej formie.

Autorami wszystkich prac prezentowanych na ekspozycji są warszawscy dorośli fani LEGO®, czyli tzw. AFOLe (Adult Fan of LEGO®) z WAWLUGu (Warsaw LEGO® User Group) i okręgu warszawskiego. W trakcie zwiedzania wystawy będzie można porozmawiać z twórcami i dowiedzieć się, jak zabawka z dzieciństwa przekształciła się w życiową pasję. Autorzy opowiedzą nie tylko o pracach nad poszczególnymi budowlami, ale również odpowiedzą na każde pytanie dotyczące klocków.

Wystawę klocków LEGO® można oglądać w sobotę 20 czerwca 2020 roku w godzinach 10.00-16.00 w Spotykalni zlokalizowanej na Poziomie 1 Galerii Bemowo (obok salonu Pepco i Biblioteki Sąsiedzkiej). Organizatorami wystawy są Galeria Bemowo oraz WAWLUG – Warsaw LEGO® User Group.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »