Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Wyższe Sfery Smakowania, czyli podniebna podróż kulinarna

Wyższe Sfery Smakowania, czyli podniebna podróż kulinarna
Zobacz więcej zdjęć »
Często bujasz w chmurach? A gdybyś miał okazję pobujać w nich NAPRAWDĘ? Teraz będzie to możliwe! 14-16 września w Warszawie odbędzie się Dinner In The Sky®. Po raz pierwszy w Polsce dostępny dla każdego, zorganizowany z okazji 5 urodzin serwisu WyjatkowyPrezent.pl.

Podniebna rozkosz podniebienia

Swoją 5. Rocznicę istnienia, WyjatkowyPrezent.pl postanowił świętować na wysokim poziomie…w chmurach! Głodni podniebnych wrażeń lub chętni spojrzenia w oczy króla Zygmunta III Wazy, mogą zaspokoić swój apetyt już w połowie września. Taką możliwość będzie miał każdy, kto zdecyduje się wjechać na platformie (podniesionej przez dźwig o nośności 200 ton) na wysokość 50 metrów, co odpowiada około 15. kondygnacji wieżowca! Jednorazowo w podniebną kulinarną podróż mogą udać się 22 osoby. W ciągu 3 dni ponad 800 osób wzniesie się więc w Wyższe Sfery Smakowania. Na górze, oprócz rozkoszy podniebienia, będzie czekał zapierający dech w piersiach widok na panoramę warszawskiej Starówki i całej stolicy. Każdemu taka uczta dostarczy wyjątkowych chwil, które z pewnością zapamięta do końca życia. Razem z WyjatkowyPrezent.pl uczestnicy będą mieli możliwość świętowania własnych okazji, podobnie jak Książę Monako, który podczas takiej kolacji oświadczył się swojej wybrance.

WyjatkowyPrezent.pl, przy współpracy z Dinner In The Sky® oferuje 4 opcje: koktajl, śniadanie, lunch oraz kolację w chmurach. Każdą z nich możemy zakupić poprzez stronę internetową za cenę jak w tradycyjnej restauracji. Dodatkowo przeżyjemy niepowtarzalne emocje, nie tylko kulinarne. Na podniebny koktajl wraz z przekąskami wybierzemy się już za 169 zł. Śniadanie zjemy tylko za 268 zł, a lunch za 289 zł. Rozświetloną nocą Warszawę, można z kolei obejrzeć podczas 4 daniowej kolacji za 399 zł. Vouchery na ucztę w chmurach dostępne są na stronie www.wyjatkowyprezent.pl.

Dinner In The Sky® odbędzie się w dniach 14-16 września 2012 przy ul. Senatorskiej 13/15.

 

***

Wyjatkowyprezent.pl to pierwszy i największy serwis sprzedający vouchery na prezenty w formie przeżyć w Polsce. Portal należy do spółki CGB Sp. z o.o.  wchodzącej w skład  Grupy posiadającej serwisy z prezentami pełnymi emocji w 8 krajach świata: na Litwie, Łotwie, Białorusi, w Estonii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Meksyku i Polsce.

WyjatkowyPrezent.pl w swojej ofercie posiada ponad 600 oryginalnych pomysłów na prezenty, które  można realizować w blisko 30 miastach Polski i ich okolicach oraz za granicą. W ciągu 5 lat działalności WyjatkowyPrezent.pl spełnił ponad 55 000 marzeń. Spółka jest członkiem Global Experience Alliance, międzynarodowego stowarzyszenia firm oferujących prezenty w formie przeżyć na całym świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »