Technologie » Internet

Wzorowa ochrona: Kaspersky Internet Security blokuje wszystkie zagrożenia w teście AV-TEST

Wzorowa ochrona: Kaspersky Internet Security blokuje wszystkie zagrożenia w teście AV-TEST
Zobacz więcej zdjęć »
Flagowy produkt Kaspersky Lab przeznaczony dla użytkowników domowych - Kaspersky Internet Security – zablokował wszystkie zagrożenia w teście Bi-Monthly Certification January-February 2014 przeprowadzanym przez AV-Test, niezależne niemieckie centrum badawcze.

Rozwiązanie Kaspersky Lab zdobyło pierwsze miejsce, uzyskując 17,5 punktu na 18 możliwych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Zgodnie z procedurami AV-TEST, w testach ocenia się rozwiązania bezpieczeństwa, w których zastosowano ustawienia domyślne. Bazy antywirusowe produktów są aktualizowane na krótko przed testem. Ponadto, rozwiązania mogą korzystać z własnych usług opartych na chmurze w celu uzyskania świeżych informacji o najnowszych zagrożeniach. Te ustawienia testowe dokładnie odzwierciedlają warunki, w których działają rozwiązania na większości komputerów domowych. 

 

Kaspersky Internet Security skutecznie zneutralizował 100% zagrożeń w dwóch kolekcjach przygotowanych przez ekspertów z AV-TEST. Rozwiązanie wygenerowało tylko jedno fałszywe trafienie (legalne oprogramowanie zidentyfikowane jako szkodliwe), uzyskując lepsze wyniki niż pozostali uczestnicy. W ostatecznym wyniku rozwiązanie firmy Kaspersky Lab uzyskało 17,5 punktów – najlepszy rezultat w teście, któremu dorównały tylko dwa produkty konkurencyjne.     

 

„Zaletą metodologii AV-TEST jest to, że wyniki testów wskazują, które rozwiązanie bezpieczeństwa działa najskuteczniej w warunkach typowych dla codziennego korzystania z internetu przez większość osób. Kaspersky Internet Security regularnie znajduje się w gronie liderów, skutecznie blokując zagrożenia bez generowania fałszywych trafień” – powiedział Oleg Iszanow, dyrektor działu Anti-Malware Research, Kaspersky Lab.

 

Test został przeprowadzony na 64-bitowej wersji systemu Windows 7 z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 1.

 

Produkty firmy Kaspersky Lab regularnie uczestniczą i wygrywają w testach przeprowadzanych przez niezależne laboratoria. W roku 2013 produkty firmy uzyskiwały pierwsze miejsce w tych testach częściej niż oprogramowanie bezpieczeństwa jakiegokolwiek innego producenta. 

 

Pełny raport z testu przeprowadzonego przez AV-TEST jest dostępny na stronie http://www.av-test.org/en/tests/home-user/windows-7/janfeb-2014.  

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

 

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »