Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

X edycja Nocy Saun już w najbliższą sobotę w BUKOVINIE

X edycja Nocy Saun już w najbliższą sobotę w BUKOVINIE
Zobacz więcej zdjęć »
Jubileuszowa X edycja Nocy Saun rozpocznie się już w najbliższą sobotę (tj. 31 marca) w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Gorąca kąpiel w saunie oraz seria aromatycznych zabiegów pozwolą zadbać o dobrą kondycję w czasie wiosennego przesilenia oraz przygotować się do nadchodzącego lata.

Noc Saun odbywa się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w ekskluzywnej strefie hotelu: Bukovina Club SPA&Wellness. Ta cykliczna impreza zyskała sobie już duże grono zwolenników, dlatego też X jubileuszowa edycja Nocy Saun należeć będzie do wyjątkowych. Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie o godz. 22.00, a na zwolenników saunowania po raz kolejny czeka moc atrakcji.

 

Podczas serii seansów zapachowych zmysły pobudzą orzeźwiające aromaty owoców cytrusowych. O prozdrowotnym oddziaływaniu sauny na drogi oddechowe przekonać się będzie można w czasie seansu lodowego. W programie imprezy znalazły się także zabiegi regeneracyjne na włosy i całe ciało: maseczka, która pod wpływem ciepła wnika w strukturę włosa oraz fiński krem z miodem i maliną moroszka, odżywiający zmęczoną zimą skórę. Dla uczestników imprezy przygotowano także wiosenny poczęstunek – energii dostarczy zielona herbata oraz mrożone owoce.

 

Bilet wstępu na jubileuszową X edycję Nocy Saun to jedynie 100 zł.  Rezerwacji dokonać można pod numerem telefonu: 18 20 200 77.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »