Motoryzacja » Samochody

YOKOHAMA JAPFEST 2015 – festiwal japońskiej motoryzacji w lipcu we Wrocławiu

YOKOHAMA JAPFEST 2015 – festiwal japońskiej motoryzacji w lipcu we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
Oryginalne japońskie pojazdy, pokazy i zawody driftingowe, piękne modelki i porywająca muzyka – to tylko część atrakcji tegorocznej edycji festiwalu JAPFEST 2015, który odbywać się będzie w ostatni weekend lipca na wrocławskim Torze Rakietowa.

Festiwal YOKOHAMA JAPFEST 2015 rozpoczyna się w piątek 24 lipca i potrwa do niedzieli 26 lipca br. To już druga edycja największego w Polsce wydarzenia, skupiającego miłośników japońskiej motoryzacji i dobrej zabawy.

Organizatorzy zapowiadają pokaz ponad 200 najciekawszych japońskich samochodów z całego kraju, zawody driftingowe JAPFEST Drift Battle i TimeAttack, a dla amatorów mocnych wrażeń driftowe przejażdżki w formie Drift Taxi. W programie także spotkania z ekspertami i prezentacja najnowszych rozwiązań technicznych firm, zajmujących się tuningiem i sprzedażą części do japońskich pojazdów.

Wśród atrakcji pokazy Sexy Car Wash w wykonaniu atrakcyjnych modelek, strefa chillout z basenami i leżakami, grill, burgery, zimne i ciepłe napoje. W planach liczne konkursy i występy. Oprawę muzyczną zapewnią DJ-e z BackOffice Project.

Tegoroczne edycja festiwalu organizowana jest pod patronatem firmy YOKOHAMA, japońskiego producenta opon premium. Marka zaprezentuje najnowsze rozwiązania i produkty, wysokich osiągów opony osobowe, a także flagowe opony sportowe, wykorzystywane w największych wydarzeniach motorsportu na świecie, takich jak WTCC czy ERC.

Bilety sprzedawane przy głównej bramie wejściowej na teren Toru Rakietowa w cenie 20 PLN/os. Impreza odbywa się w piątek 24.07.2015 - 12:00 – 19:00, sobotę 25.07.2015 - 10:00 – 19:00 i niedzielę 26.07.2015 – 10:00 – 17:00.

Więcej informacji na stronie festiwalu www.japfest.pl oraz na profilach facebook www.facebook.com/japfestpl i www.facebook.com/yokohamapolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »